Alicja Bachleda Curuś (38 l.) i Colin Farrell (45 l.) byli parą w latach 2008-2011. Owocem ich związku jest syn Henry Tadeusz. Ostatnio głośno było o aktorce ze względu na wyznanie byłej partnerki Farrella.

Alicja Bachleda-Curuś w końcu się obroniła! „Jedna z moich najlepszych uczennic”. Co studiowała?

Kuba Wójewódzki zadrwił z Alicji Bachledy-Curuś

Emma Forrest w swojej książce Twój głos w mojej głowie przypomniała swoje spotkanie z Alicją. Miała wtedy złożyć aktorowi niemoralną propozycję.

Dopóki aktorka ze smukłym ciałem koloru dojrzałych trufli nie pojawiła się, żartując, że jest gotowa go przelecieć. Powiedział: „Nareszcie!” Bo niby co miał powiedzieć?

Kiedy dowiedziała się, że przy nim stoi jego partnerka, szybko zaczęła przepraszać.

Wtedy klęknęła przed nami i powiedziała: „Czuję się upokorzona tym, co powiedziałam. Jesteście parą”. Puścił moją rękę, spojrzał jej w oczy i powiedział: „Nie, kochanie. Nic między nami nie ma. Absolutnie nic”.

Krótko później miał zostawić swoją partnerkę i związać się z Alicją.

Kuba Wojewódzki w MOCNYCH słowach skomentował ciążę Idy Nowakowskiej

Do sprawy odniósł się Kuba Wojewódzki.

Polka miała bezceremonialnie złożyć aktorowi niemoralną propozycję. To by się zgadzało z dalszym przebiegiem jej kariery. Kilka lat później została nominowana do nagród Węży w kategorii najbardziej żenującej sceny – napisał w „Polityce”.

Bachleda-Curuś postanowiła nie zostawiać tego bez komentarza. Opublikowała scenę z filmu, w której zadaje ciosy przeciwnikowi.

Dla mojego ulubionego showmana, który powiela wymysły plotkarskich mediów (bazujące na jakiejś książce sprzed dekady, z którą nie mam nic wspólnego). Take that! 🥊💪🏼😂

Internauci chwalą ją za ciętą ripostę.

  • Tak trzymać Alicjo 😍
  • Pani Alicjo, szacun !!! Temu pajacowi już dawno się to należy !!!
Alicja Bachleda-Curuś na ściance

Alicja Bachleda-Curuś/fot. AKPA

Alicja Bachleda-Curuś w białym garniturze

Alicja Bachleda-Curuś/fot. AKPA

scena z: Kuba Wojewódzki, SK:, , fot. Krzemiński Jordan/AKPA

scena z: Kuba Wojewódzki, SK:, , fot. Baranowski Michał/AKPA