Alicja Bachleda-Curuś postanowiła zdementować doniesienia na temat stanu zdrowia swojego ojca, o którym pisał jeden z tygodników. Na szczęście Tadeusz Bachleda czuje się dobrze.

Tadeusz Bachleda bardzo źle się czuje. Alicja chce PILNIE przylecieć do Polski, a nie może

Alicja Bachleda-Curuś o stanie zdrowia ojca

Alicja Bachleda-Curuś według tygodnika „Na Żywo” bardzo chciała przyspieszyć swój przylot do Polski, ale było to utrudnione przez obostrzenia pandemiczne. Wszystko przez stan zdrowia ojca, który miał zmagać się z bólami kręgosłupa.

Aktorka bardzo chroni swojej prywatności i rzadko komentuje plotki. Tym razem jednak zabrała głos na Instagramie:

Kochani moi, od czasu do czasu zdarza mi się przeczytać o sobie totalne bzdury, bardziej lub mniej krzywdzące, wszystkie jednak obchodzę szerokim łukiem. Jest jednak granica, której najwyraźniej nie znają pewne media ostatnio donoszące o złym stanie zdrowia mojego taty. Tata, Bogu dzięki, czuje się świetnie i mam nadzieję, że nie dotrą do niego te bzdury. Chciałam uspokoić wszystkich, którzy po przeczytaniu tych doniesień dzwonili z troską.

Alicja Bachleda-Curuś pokazała, jak mieszka w Los Angeles. Dom jak ze świątecznego filmu!

Alicja ostro zareagowała:

Tego typu wymysły są wyjątkowo perfidne w tak wymagającym dla nas wszystkich czasie, pełnym niepewności, ale i nadziei. Jestem wdzięczna za zdrowie moich bliskich ale też pełna empatii dla tych, których los potraktował inaczej. Życzę wszystkim zdrowia i spokoju. Szanujmy się nawzajem. 🙏🏻

Alicja Bachleda-Curuś w białym garniturze

Alicja Bachleda-Curuś/fot. AKPA

Alicja Bachleda-Curuś na ściance

Alicja Bachleda-Curuś/fot. AKPA