Amber Rose jak Grace Jones (FOTO)

770 770

Nowość? Tak naprawdę żadna nowość – zdjęcie Amber Rose, modelki i dziewczyny Kanye Westa, które zdobi jego najnowszą stronę internetową, to po prostu współczesna wersja słynnej fotografii Grace Jones.

Tylko jeden z odwiedzających stronę zauważył podobieństwo.

Jak myślicie, która wersja jest lepsza?

 
101 Komentarze
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze

Niby żyjemy w erze photoshopa, a jednak bardziej piorunujące wrażenie robi zdjęcie z Grace! Grace wygląda jak manekin, niemal jak rzeźba, fenomenalnie! natomiast Amber wygląda po prostu jak zwykła porno modelka.

gość, 06-07-10, 22:16 napisał(a):gość, 10-03-10, 17:10 napisał(a):ZAUYWAŻCIE, ŻE…..KABEL OD MIKROFONU MA IDENTYCZNE POŁOŻENIE NA OBU FOTACH !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Tyy , faktycznie troche to dziwne …dobre spostrzeżenie. Wygląda na fotomontarz tła.

Grace bardziej subtelna i opływowa.

gość, 10-03-10, 17:10 napisał(a):ZAUYWAŻCIE, ŻE…..KABEL OD MIKROFONU MA IDENTYCZNE POŁOŻENIE NA OBU FOTACH !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Tyy , faktycznie troche to dziwne …

to prawda oryginał duzo lepszy

Grace ma obleśne platfusowate stopy

ZAUYWAŻCIE, ŻE…..KABEL OD MIKROFONU MA IDENTYCZNE POŁOŻENIE NA OBU FOTACH !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

nie przepadam za nią

Grace duzo lepiej, kopia zawsze pozostanie tylko kopia. Po co robic zdjecia w tej samej stylizacji i pozie, skoro i tak nigdy nie dorownuja oryginalom?

nie dorasta grace do piet

Grace Jones DUZOOOOOOOOO lepsza!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Piekne,wysportowane ciało

Grace wygląda jak dzieło sztuki,jak posąg odlany z brązu

Grace wygrywa !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

w ogóle nie porównujmy czegoś takiego jak Amber do niesamowitej Grace Jones, której nikt nie przewyższy

amber droga kochana sgrae sie za piete nie trzyma …

amber ma boskie cialo i jest piekna kobieta. nie wiem, dlaczego sie jej tak czepiacie…

to zdjecie Grace Jones jest niesamowite, bardzo mocne zdjecie. A to z Amber to taka podrobka, zdecydowanie slabiej i bez powera

Oryginał wow powalający co za ciało wysportowane szok.

ale photoshop

wzor jest oczywisty…ale original oczywiscie lepszy:))

wymyśliliby coś sami

gość, 25-02-10, 22:22 napisał(a):Grace Jones wygląda jak posąg odlany z brązu, a ta druga jak niewydarzony karakan. nic dodać, nic ująć :>

gość, 26-02-10, 10:12 napisał(a):majstrowali przy drugim udzie Aber. Popatrzcie sobie.Faktycznie, JEDNO UDO MA GRUBSZE NIŻ DRUGIE! Ale wtopa!

zdjecie to zlepek kilku ujec, nie jedno!!! Nie bylo photoshopa, ale byla ciemnia i powiekszalnik i mozna bylo zrobic niemal to samo co w photoshopie.

majstrowali przy drugim udzie Aber. Popatrzcie sobie.

Grace jest aseksualna :/ a Amber bardzo kobieca 🙂

marna kopia

obydwie mi sie podobaja

amber ma naprawde ladne seksowne cialo. pyszczek tez przyjemny.

ZDJECIE GRACE ZROBIONO W LATACH 70TYCH, PHOTOSHOP POWSTAL JAKIES 10 LAT POZNIEJ, KRETYNI

Grace wygląda jak dzieło sztuki.

Do oglądania – Grace .Do wyra – Amber

ale posągow at agrace

Tak Grace lepsza 😉

najlepsze, że pewnie mało photoshopa użyli przy Grace, ale przy Amber…]:>

amber wyglada jak kloda, zero sprezystosci, zadnego ruchu, a grace to czysta dynamika

gość, 25-02-10, 22:21 napisał(a):a mi sie cholernie podoba cialo Amberchyba ci mozg wyprali

pewnie o to chodzilo, zeby skopiowac, a kozak robi sensacje

Grace Jones wygląda jak posąg odlany z brązu, a ta druga jak niewydarzony karakan.

a mi sie cholernie podoba cialo Amber

shedrivesmewild, 25-02-10, 17:29 napisał(a): Teraz wszyscy myślą że kiedy ktoś robi wręcz identyczną sesję,okładkę,zakłada ubranie czy cokolwiek innego jest to plagiat czy “zerżnięcie” tak,tak wiele wypadków to zwyczajne kopiarstwo,ale niekiedy jest to hmmm hołd? Taak, hołd, a przyznali się chociaż do źródła swojej ”inspiracji”?ludzie na pewno beda wiedzieli skad ten pomysl,grace jones byla i jest zbyt slawna by jej nie znac

shedrivesmewild, 25-02-10, 17:29 napisał(a):Teraz wszyscy myślą że kiedy ktoś robi wręcz identyczną sesję,okładkę,zakłada ubranie czy cokolwiek innego jest to plagiat czy “zerżnięcie” tak,tak wiele wypadków to zwyczajne kopiarstwo,ale niekiedy jest to hmmm hołd?Taak, hołd, a przyznali się chociaż do źródła swojej ”inspiracji”?

Okropności…

roznica: tatuaż!!!

Do Grace jej daleko… A mikrofon skopiowany – widać po kablu.

grace ma lepsze ciało 🙂

gość, 25-02-10, 20:08 napisał(a):wd mnie okropnie. nie podoba mi sie i ma do tego prawo!*mam

super figury

wd mnie okropnie. nie podoba mi sie i ma do tego prawo!

spoko ze nawet kabel tak samo sie uklada