58-letnia Lisa Rinna, gwiazda reality show „Real Housewives of Beverly Hills”, niezmiernie ucieszyła się, gdy jej 20-letnia córka Amelia Grey Hamlin zerwała ze starszym od siebie chłopakiem 38-letnim Scottem Disickiem. Rinna wrzuciła na swojego Instagrama filmik, w którym ona wraz z mężem tańczą na jachcie. Od razu posypały się komentarze, że rodzice są szczęśliwi z rozstania. Ich związek trwał niecały rok.

Scott Disick z 18 lat młodszą dziewczyną relaksuje się na basenie (FOTO)

Rinna nigdy nie była fanką romansu swojej córki i otwarcie wyraziła niezadowolenie z powodu 18-letniej różnicy wieku byłej pary. Aktorka przyznała w czerwcu tego roku, że była zaskoczona związkiem. „Ej, chwila >>Co do cholery<< – mówiła wtedy „Ona ma 19 lat! On ma 37 lat i trójkę dzieci, cześć!”

Lisa Rinna nie była jedynym członkiem rodziny, który wyrażał dezaprobatę. Ojciec influencerki, aktor Harry Hamlin, również był zaskoczony. „Najbardziej trwałym problemem jest różnica wieku, co dla mnie jest dziwne”, powiedziała gwiazda serialu „L.A Law”.

Wiadomość o zerwaniu Disicka i Hamlin pojawiła się tydzień po tym, jak jego prywatne wiadomości o byłej Kourtney Kardashian trafiły na Instagram. „Hej, czy ta laska jest ok!???? Stary co to jest. Tak w środku Włoch”, rzekomo Disick pisał do modela 28-letniego Younesy Bendjimy o tym, że ich „ex”  imprezuje i bawi się z nowym partnerem we Włoszech.

OMG! Scott Disick wysłał wiadomość do byłego Kourtney Kardashian. Zadrwił z jej związku z Travisem

Amelia była zirytowana komunikatem, który Bendjima wypuścił do internetu. Teraz para zakończyła swój związek. Wiadomości Disicka na pewno miały wiele z tym wspólnego. Scott Disick, który wcześniej spotykał się z młodszą od siebie Sofią Richie, ma troje dzieci – 11-letniego Masona, 9-letnią Penelope i 6-letniego Reigna – z 42-letnią Kourtney Kardashian. Kto będzie jego nowym celem? Czekamy z niecierpliwością na plotki zza Ocenau.

Scott Disick z dziewczyną za rękę.

Scott Disick z dziewczyną za rękę. Fot.Forum/Mega Agency.

Scott Disick i Amelia Hamlin relaksują się w basenie.

Scott Disick i Amelia Hamlin relaksują się w basenie. Fot.Forum/Mega Agency.