Delilah Hamlin (23 l.) została właśnie zauważona na randce z 30-letnim Rayem Nicholsonem, synem legendarnego aktora Jacka Nicholsona. 23-letnia córka aktora Harry’ego Hamlina i Lisy Rinny – gwiazdy reality show „Real Housewives of Beverly Hills”, niedawno trafiła na pierwsze strony serwisów plotkarskich, po tym jak rozstała się z Eyalem Bookerem z amerykańskiego „Love Island”. 2 miesiące po rozstaniu influencerka przeniosła swoje uczucia na kolejnego faceta.

Amelia Hamlin rzuciła Scotta Disicka

Delilah Hamlin spotyka się z Ray Nicholsonem

Przypominamy, że Delilah Hamlin to siostra Amelii Hamlin, która była w krótkim i burzliwym związku ze Scottem Disickiem, eks Kourtney Kardashian.

Ray Nicholson i Delilah Hamlin pojawili się w popularnej knajpie w Santa Monica, gdzie przyjechali samochodem syna Jacka Nicholsona:

Było dla niej ważne, aby rok 2022 mógł być nowym początkiem, a teraz chce być singielką i skupić się na swojej karierze – mówiła jakiś czas temu osoba bliska Hamlin.

Delilah i jej nowe życie

Delilah Hamlin mimo swojego młodego wieku borykała się z wieloma problemami, w tym uzależnieniem od tabletek psychotropowych Xanax, który działa kojąco i przeciwlękowo. Niedawno influencerka i córka gwiazd celebrowała 6 miesięcy w „trzeźwości”.

Jack Nicholson: życie żigolaka zawsze kończy się źle

Ray Nicholson to aktor, który poszedł w ślady ojca, dwukrotnego laureata Oscara Jacka Nicholsona, który był ważnym elementem Hollywood przez ponad 50 lat. Dzisiaj aktor jest na zawodowej emeryturze. Ray’a zaś można zobaczyć w takich filmach jak: „Obiecująca, młoda kobieta” czy serialu „Mayans M.C.”, kontynuacji kultowych „Synów Anarchii”.

Ray Nicholson Fot. Flash / BACKGRID / Backgrid USA / Forum