26-letnia Magda Pyznar była jedną z najbardziej kontrowersyjnych uczestniczek programu Warsaw Shore. Upijała się, opowiadała o wymiotowaniu po alkoholu, nie miała również problemów z uprawianiem seksu na wizji. Znana była również z przyjaźni z Małą Anią.

Teraz jednak wydoroślała i zajęła się prowadzeniem swojego biznesu, jakim jest dla niej blog i Instagram.

Nie wszystkim spodobało się TO zdjęcie Małej Ani: Wypi**dalaj jak nie pasuje

Pozowanie do zdjęć uwielbiałam od zawsze, a zarządzanie biznesem, zwłaszcza swoim nie jest mi obce. Przerabiałam wielu managerów, a większości z nich przed nazwą postawiłabym słowo „pseudo„. Fakt, że dla wielu moja znajomość z tematem oraz wyczulenie na oszustwa i drobne druczki w umowach jest dość niewygodną sytuacją, stąd jestem tu, gdzie jestem. No i w końcu postawiłam na siebie. Bo kto lepiej załatwi za mnie mój biznes, jak nie ja?

O udziale w programie mówi tak:

Dzięki temu zrobiłam chyba wszystko – pokazałam całej Polsce jak się bawić, jak pić alkohol (albo dlaczego tego nie robić),jak płakać i śmiać się, jak uprawiać seks, jak poznawać ludzi, przyjaźnić się z nimi lub omijać ich szerokim łukiem, i jak lepiej tego wszystkiego po prostu nie robić. Haha. Albo tak jak ja – zrobić, wyciągnąć wnioski i absolutnie niczego nie żałować.

Z twarzą Eweliny z Warsaw Shore jest coraz GORZEJ?

Zmieniła również styl na nieco bardziej grzeczny. Trzeba przyznać, że zachowała naturalny wygląd, w przeciwieństwie do innych uczestniczek programu.

Udana metamorfoza?