Andrzej Duda, prezydent Polski kandyduje na drugą kadencję. Podczas kampanii jest bardzo aktywny w sieci i korzysta z wielu narzędzi Internetu – między innymi, co jakiś czas nagrywa na swój kanał na YouTubie film „Sesja Q&A z Prezydentem Andrzejem Dudą„.

Andrzej Duda o życiu w Pałacu Prezydenckim

Andrzej Duda uczcił Dzień Kobiet. Złożył życzenia, ale to nie wszystko

Andrzej Duda odpowiedział na pytanie: „Czy potrafi Pan gotować, czy w Pałacu panu i pierwszej damie tylko serwuje jedzenie obsługa”.

Ja nie powiem, żebym był jakimś mistrzem gotowania, aczkolwiek żona zawsze mówi, że jajecznicę i jajka na miękko ja robię najlepsze, ale jakiś bardziej wyszukanych potraw to przyznaje się, że nie – przyznał Prezydent.

Agata Duda od kilku dni prowadzi Instagrama – co dodaje Pierwsza Dama? Obserwuje Annę Lewandowską

Dodaje, że w ciągu dnia, kiedy są z żoną w pracy, to owszem podają im obiad, ale śniadania i kolacje przygotowują sobie sami.

Mamy swoją malutką kuchenkę w apartamencie na górze, które jest dla prezydenta w Pałacu Prezydenckim i po prostu sobie sami tam przygotowujmy śniadania i kolacje. Nikt nas przy tym nie obsługuje. Mamy swoją lodówkę, swoje jedzenie, żona normalnie robi zakupy w sklepie, także jak normalna rodzina, nic nadzwyczajnego.

Kolejne ciekawe pytanie, na które odpowiedział Andrzej Duda, dotyczyło YouTuba: „Czy jest jakiś youtuber, którego twórczość lubi oglądać„.

Muszę się przyznać, że jest taki youtuber, którego twórczość bardzo lubię oglądać – ten youtuber ma na imię Maciej i ma swój cykl, a raczej audycję mówiąc staromodnie. Pan Maciej prowadzi cykl audycji na YouTubie pod tytułem „Maciej je„. Opisuje swoje różne przygody kulinarne w różnych miejscach, gdzie jada różne potrawy. Bardzo lubię oglądać pana Macieja. W wolnych chwilach lubię posłuchać, co mówi, jak ocenia rozmaite dania… może to jest bardziej dla młodych, ale dla mnie bardzo interesujące  – zdradza Duda.

Żony kandydatów na prezydenta Polski. Która wypada najlepiej przy Melanii Trump?

Agata Duda

Agata Duda