Andziaks, czyli Angelika Trochonowicz od wielu lat jest jedną z najbardziej lubianych influencerek w Polsce. Fani śledzą każdy jej krok, a ona wcale nie kryje się z nowościami w swoim życiu.

Andziaks wygrzewa się z ojczymem w Dubaju. Święta w luksusie….

Andziaks chwali się nowym uśmiechem!

Obserwatorzy mogli przeżyć z nią wiele prywatnych chwil. Na jej kanale YouTube pojawiają się nie tylko piękne momenty pełne beztroski. W swojej influencerskiej karierze dzieliła się z fanami narodzinami córeczki prosto z porodówki, filmem ślubnym, remontem jej wymarzonej willi, a nawet angażowała ich w wybór dekoracji do nowego domu.

Andziaks i Luka zorganizowali wielką Wigilię w nowym domu!

Teraz Andziaks pochwaliła się nowym uśmiechem. Wstawiła kilka zdjęć i nagrań z Dubaju, na których można zauważyć ogromną zmianę w wyglądzie influencerki. Wszystko wskazuje na to, że metamorfoza sprawiła ogromną radość Angelice.

Fani oburzeni wyborem Andziaks! „Ludzie naprawdę bogaci nie oblepiają się metkami”

Fani jednak nie są zachwyceni przemianą młodej mamy. Pod najnowszymi postami wylała się fala negatywnych komentarzy na temat nowych zębów Andziaks.

  • Czy tylko ja przytrzymuje filmik by przyjrzeć się zębom?
  • Coś jest nie tak w tych zębach , wyglądają mega sztucznie i zmieniają układ ust
  • Tamte ząbki były super naturalne, nie było widać że masz licówki. Tu niestety są o wiele większe i baaaardzo to widać 😞
  • Bardzo, baaardzo sztuczny efekt. Kompletnie nie pasuje 😔
  • Słynne 'turkey teeth’ 😬 no nie, nie, totalnie nie – komentowali obserwatorzy.
IG/andziaks

IG/andziaks

IG/andziaks

IG/andziaks

Andziaks, Luka, fot. Kurnikowski/AKPA

Andziaks, fot. Gałązka/AKPA