Andziaks i Luka są jedną z popularniejszych par w Polsce. Wzbudzają ogromną ciekawość internautów. Narodziny ich dziecka i ślub śledziła prawie cała Polska. Po hucznym weselu pochwalili się zakupem pięknej willi z ogrodem, który aktualnie remontują.

Andziaks pokazała, jak będzie wyglądać jadalnia w nowym domu

Fani oburzeni wyborem dodatków do domu Andziaks!

Wcześniej fani małżeństwa, na Instagramie mogli zobaczyć pokój Charlotte, kuchnię oraz sypialnię. Przy kilku projektach youtuberka pytała widzów o porady dotyczące oświetlenia i dodatków. Z każdym kolejnym postem Angeliki, obserwatorzy byli coraz bardziej rozczarowani. Krytyka wnętrz wzrastała z każdą publikacją na profilu młodej mamy. Pomimo hejtu, który spływa na projekt domu młodego małżeństwa, influencerzy nie wyglądają na przejętych.

Andziaks i Luka pokazali, jak będzie wyglądać ich łazienka. Króluje marmur i matowa czerń

Teraz małżeństwo wybrało się po dodatki do nowego domu. Andziaks wybrała jeden z najdroższych sklepów na świecie, czyli salon Hermes. Influecerka marzyła o poduszce i kocu tej marki. Wybrała czarno-szary koc z logiem oraz poduszkę w tym samym kolorze. W filmie na YouTube przyznała, że koszt dodatków w postaci poduszki to ponad 4000 zł, a koc kosztuje niemal dwukrotność tej ceny. W sumie za zakupy influecerka zapłaciła ponad 15 000 zł. Jak przyznała, jest to prezent urodzinowy od jej najbliższych, w tym od Luki.

Andziaks pokazała swoją nową kuchnię! Fani nie kryją rozczarowania

Fani jednak nie podzielają szczęścia youtuberki. Pod nowym filmem pojawiły się komentarze dotyczące przede wszystkim ceny dodatków do domu. Większość z nich ubolewa nad tym, że nie może już inspirować się jej zakupami, bo nie stać ich na takie wydatki.

  • Tyle rzeczy pięknych można kupić bez loga 
  • Najniższa krajowa 4 tysiące kontra= PODUSZKA HERMES. Śmiać się czy płakać
  • Poduszka za 4k – nie rozumiem, dlaczego ludzie są w stanie wydać tyle kasy za metkę? Oczywiście kumam, że jak mają kasę, to mogą ją wydawać jak chcą, ale to jest próżność.
  • Cieszę się,że możecie kupić co chcecie. Mi jednak takie marmury i koce Hermes nie podobają się.
  • Pani Andziu nie wszystko co metkę firmy jest ładne i powiem tak że ludzie naprawdę bogaci nie oblepiają się metkami.
  • Szpan bez sensu …. Tyle kasy za koc i poduszki. Widać że sodówa do głowy uderzyła…. – komentują obserwujący pary
Andziaks i Luka w salonie Hermes (YouTube)

Andziaks wybiera dodatki w salonie Hermes; YT/andziaks

Andziaks w salonie Hermes (YouTube)

Andziaks w salonie Hermes; YT/andziaks

Andziaks w salonie Hermes (YouTube)

Andziaks i Luka w salonie Hermes; YT/andziaks

Andziaks z zakupami Hermes (YouTube)

Andziaks z zakupami Hermes, YT/andziaks