Andziaks i Luka najpierw trzy tygodnie przebywali na wakacjach w Tulum w Meksyku, a kilka dni temu zdecydowali się polecieć do Miami. Youtuberka tłumaczyła, że wykorzystali okazję, że byli ponad 14 dni poza strefą Schengenem, tak nie mogliby przylecieć do Stanów Zjednoczonych.

Andzia przekłuła uszy Charlotte w Miami

Andziaks została OKRADZIONA! Straciła 35 tys. złotych. Luka: „To jest pierdoła”

Charlottka trzy dni temu miała roczek. Rodzice wyprawili jej urodziny w Miami i postanowili, że w tym dniu przekłują córce uszy. Zdecydowali, że zrobią to w sklepie Claire’s, który również jest w Polsce.

Jako, że Charlottka skończyła roczek, to postanowiliśmy, że zrobimy jej kolczyki w Miami, żeby miała pamiątkę na całe życie. (…) Większość dzieci z Ameryki właśnie w tym sklepie przebija swoje uszy. Tam przekuwały takie dwie piękne bliźniaczki i Jojo Siwa też miała tutaj – tłumaczy youtuberka.

Youtuberka Andziaks szczerze o POŁOGU: Najgorsza rzecz jaka mnie spotkała

Andziaks na filmie przyznaje, że długo się nad tym zastanawiała, czy nie spadnie na nią hejt. Poza tym zastanawiała się, czy przebić uszka pistoletem, czy igłą. Po różnych doświadczeniach w rodzinie wybrała tę pierwszą opcję.

– Jestem taka podekscytowana, tak się cieszę – mówi Andziaks.

-Ja się boję o nią, ja wiem, że to trzeba zrobić, nie mam wątpliwości żadnych, ale szkoda mi jej – mówi Luka.

-Szczepienia są straszne, bo dajesz domięśniowo, ale tutaj masz ciach, ciach. Ja miałam robione pistoletem, wiele moich koleżanek i wszystko było ok – tłumaczy Andzia.

-Ja Wam powiem w tajemnicy, że Andzia stresuje się, jakie komentarze będą, jak będziecie odbierać pistolet. Ja uważam, że to jest nasz wybór i po filmach utwierdziłem się, że na 100% (…) Oglądałem z Tobą filmiki i ani jeden nie był straszny – mówi Luka.

UWAGA DRAMA! Popularna youtuberka jest w ciąży, ale dla swojego faceta wynajęła striptizerkę!

Pod filmem Andziaks nie pojawiło się za wiele krytycznych opinii, co do przebicia uszu rocznemu dziecku. Jednak niektórzy widzowie stwierdzili, że przebijanie pistoletem nie jest sterylne i okalecza własne dziecko. Inni znowu uważają, że youtuberka nic strasznego nie zrobiła.

– Ja wolę żeby dziecko samo decydowało czy chce kolczyki czy nie 🙂 ale każdy robi jak uważa
– ja mam porównanie z robienia kolczyków igłą i pistoletem i niestety po pistolecie się fatalnie goiło wszystko. Ale fakt cały zabieg trwa dużo krócej 🙂
– Istnieje ryzyko zakażenia wirusem typu HIV i wiele innych, ponieważ jeśli pistolet nie jest jednorazowy i był używany do przekłucia innych uszu, nie jest sterylny, nawet jeśli został zdezynfekowany
-Przed ukończeniem 3 roku życia miałam przekłute pistoletem (lata 80 te) długo goiło się, ropiało,uszy były czerwone, nic nie pomagało, trzeba było wyjąć, po paru latach miałam igłą i wszystko Ok.
– Ja miałam przekłute igłą, wspominam to tragicznie, gojenie też było tragiczne. Także uważam, że to kwestia organizmu

Andzia przebija uszy córce Fot. YouTube/Andziaks

Andzia przebija uszy córce Fot. YouTube/Andziaks

Andzia przebija uszy córce Fot. YouTube/Andziaks

Andzia przebija uszy córce Fot. YouTube/Andziaks

Andzia po kilku dniach na instastory zapewnia, że nic się nie dzieje Charlotte, nie są zaczerwienione i przemywa uszy trzy razy dziennie specjalnym płynem.

A Wy co czytelnicy Kozaczka, o tym myślicie?

Andzia przebija uszy córce Fot. Instagram

Andzia przebija uszy córce Fot. Instagram