Zmiany w życiu Anety Zając? Aktorka pokazała krótkie nagranie, które sugeruje, że jest szczęśliwie zakochana. Czy w jej życiu pojawił się nowy mężczyzna, z którym planuje wspólną przyszłość?

Aneta Zając pokazała, jak utrzymuje formę. Urozmaica sobie aktywność fizyczną

Aneta Zając ma nowego partnera?

Aneta Zając przez siedem lat była związana z Mikołajem Krawczykiem, z którym doczekała się dwóch synów – Michała i Roberta. W 2012 roku aktorska para rozstała się. Od tamtego czasu nie brakowało informacji o nowych partnerkach Krawczyka. Aktor związał się z Agnieszką Włodarczyk, a obecnie jest w związku małżeńskim z Sylwią Juszczak.

OMG! Mikołaj Krawczyk pokazał BLIŹNIAKI

Zdecydowanie mniej mówi się o życiu uczuciowym Anety Zając. Pod koniec 2018 roku spekulowano, że związała się z Patrykiem Ignaczakiem, byłym partnerem Anny Wendzikowskiej. Po kilku miesiącach rozstali się, ale w kwietniu ubiegłego roku pojawiły się doniesienia, że Zając i Ignaczak znów są parą. Od tamtego momentu temat związku Anety Zając ucichł. Aż do teraz.

Aktorka udostępniła na InstaStories krótką relację, na której widać, jak idzie z jakimś mężczyzną. „Razem lepiej” – napisała aktorka. Na razie nie wiadomo, kim jest tajemniczy mężczyzna. Czy to Patryk Ignaczak? A może ktoś nowy pojawił się w życiu Zając?

Aneta Zając wypoczywa na Mazurach – dodała zdjęcie w stroju kąpielowym

Aneta Zając ma nowego partnera?

Aneta Zając ma nowego partnera?/fot. Instagram/aneta_zajac_official

ZOBACZ TEŻ:

Tak wyglądała Aneta Zając na pierwszym roku studiów

Aneta Zając na MEGA seksownym zdjęciu: W końcu Aneta a nie Marysia – piszą fani

Aneta Zając na ściance

Aneta Zając/fot. AKPA

Aneta Zając na ściance

Aneta Zając/fot. AKPA