Aneta Zając po siedmioletnim związku z Mikołajem Krawczykiem, z którym doczekała się dwóch synów – Michała i Roberta, ponoć związała się z Patrykiem Ignaczakiem, byłym partnerem Anny Wendzikowskiej. Aktorka nigdy oficjalnie tego nie potwierdziła. Od jakiegoś czasu mówi się, że Zając jest w nowym związku.

Aneta Zając wypoczywa na Mazurach – dodała zdjęcie w stroju kąpielowym

Kiedy i jak Aneta Zając poznała partnera?

Niespełna miesiąc temu aktorka pochwaliła się krótkim nagraniem, na którym widać, jak idzie z jakimś mężczyzną, a wspólne nagranie opatrzyła podpisem „Razem lepiej”. To oczywiście wywołało sporo spekulacji, zwłaszcza, że nie wiadomo, kim jest nowy partner Anety Zając.

Jak teraz donosi magazyn „Flesz”, mężczyzna chciałby pozostać anonimowy, ponieważ jest spoza show-biznesu. Ponoć poznał się z aktorką dzięki zaangażowaniu wspólnych znajomych. I choć obydwoje mieszkają w Warszawie to bardzo lubią spędzać wspólnie czas na Mazurach albo nad morzem.

Owszem, Aneta jest zakochana, mniej więcej od dwóch miesięcy. To dopiero początek związku, ale świetnie rokuje na wspólną przyszłość – mówi znajomy aktorki w rozmowie z „Fleszem”.

Aneta Zając ma nowego partnera?

Aneta Zając ma nowego partnera?/fot. Instagram/aneta_zajac_official

ZOBACZ TEŻ:

Aneta Zając pokazała, jak utrzymuje formę. Urozmaica sobie aktywność fizyczną

Aneta Zając założyła obcisłą sukienkę, a fani piszą: Zdradziłaby Pani dietę CUD

Aneta Zając na ściance

Aneta Zając/fot. AKPA

Aneta Zając na ściance

Aneta Zając/fot. AKPA