W sierpniu Aneta Zając pochwaliła się krótkim nagraniem, na którym zaprezentowała wspólny spacer z tajemniczym mężczyzną. Okazuje się, że związek kwitnie, mężczyzna poznał już synów aktorki i chyba mają całkiem dobre relacje, co można stwierdzić po ich wspólnym zdjęciu.

Aneta Zając na zdjęciu z synami: Czemu nie pokazuje Pani twarzy chłopaków skoro tata już ich pokazał?

Aneta Zając pokazała partnera

Niedawno informowaliśmy, że magazyn „Flesz” dowiedział się nieco o związku Anety Zając i mężczyzny, który jest spoza świata show-biznesu i dlatego chciałby pozostać anonimowy. Para poznała się ponoć dzięki zaangażowaniu wspólnych znajomych. Są ze sobą od kilku miesięcy, ale choć „to dopiero początek związku, ale świetnie rokuje na wspólną przyszłość” – zdradził informator magazynu.

Aneta Zając naprawdę sporadycznie pokazuje partnera w mediach społecznościowych, a jak to robi, to oczywiście tak, by nie pokazać jego twarzy. Teraz na profilu aktorki znalazła się wyjątkowa fotka, na której widzimy jej nowego partnera i synów. Wcześniej nie publikowała takich wpisów. Wygląda na to, że chłopcy zaakceptowali nową miłość mamy, co zapewne aktorkę niezmiernie cieszy.

View this post on Instagram

🤍

A post shared by Aneta Zajac (@aneta_zajac_official) on

Pod wpisem pojawiło się mnóstwo miłych słów ze strony obserwatorów Anety Zając. Gratulują i cieszą się z jej nowego związku i nie kryją, że podoba im się to, że aktorka nie afiszuje się ze związkiem.

  • Zasługuje Pani na szczęście. Cudownie tak nie afiszować się związkiem na co drugim zdjęciu na insta.
  • Mocno Wam kibicujemy.
  • Dużo szczęścia!
  • Tak wspaniałej i silnej kobiecie należy się ogrom szczęścia, szacunku i jeszcze więcej miłości!
  • Bądźcie szczęśliwi! – czytamy.

ZOBACZ TEŻ:

Aneta Zając wypoczywa na Mazurach – dodała zdjęcie w stroju kąpielowym

Aneta Zając założyła obcisłą sukienkę, a fani piszą: Zdradziłaby Pani dietę CUD

Aneta Zając na ściance

Aneta Zając/fot. AKPA

Aneta Zając na ściance

Aneta Zając/fot. AKPA