Angelina Jolie (48 l.) złożyła w ostatni poniedziałek kolejne dokumenty sądowe, które bezlitośnie kpią z Brada Pitta, a dokładnie z jego twierdzeń, że „zbudował” ich francuski biznes winiarski, przedstawiając go jako hollywoodzkiego dyletanta, który co najwyżej „odwiedzał winnicę” Château Miraval.

Brad Pitt nagrywa film o Formule 1, „Czy on się kiedyś zestarzeje?”

Teraz jestem rolnikiem […] Uwielbiam poznawać ziemię i które pole jest najbardziej odpowiednie dla danego winogrona, dramat września i października: czy zbieramy dzisiaj? Gdzie są poziomy cukru? Jak kwasowość? Będzie padać? To była dla mnie szkoła, mówił w 2014 roku Brad Pitt.

Angelina Jolie nie odpuści Bradowi Pittowi

Twierdzenia, wysunięte wcześniej przez prawników Pitta, że decyzja Angeliny Jolie o sprzedaży jej udziałów w biznesie, groziła zrujnowaniem inwestycji, w którą Pitt tyle zainwestował i którą tak kocha. Jolie nazwała pomysł, że Pitt „zbudował” biznes „śmiesznym”.

4 dzieci Jolie-Pitt na wspólnej kawie w Los Angeles

Pitt jest aktorem, a nie producentem wina […] On zajmuje się iluzjami, a nie brudem i winogronami […] Przez lata, kiedy rzekomo „zbudował” firmę, nakręcił i pojawił się w dziesiątkach filmów, nie wspominając o niezliczonych występach promocyjnych, podróżowaniu po całym świecie na premiery filmowe i uczęszczaniu na hollywoodzkie przyjęcia, cytuje fragmenty dokumentów Jolie serwis Page Six.