Brad Pitt (59 l.) powrócił do pracy! Aktor, który jak widać na załączonym zdjęciu nie starzeje się, ponoć bawi się doskonale, kręcąc nowy film o Formule 1 wraz z zawodowymi kierowcami podczas Grand Prix Wielkiej Brytanii.

Rzadki widok! 4 dzieci Brada Pitta na wspólnej kawie

Brad Pitt i Damson Idris grają kierowców wyścigowych Sonny’ego Hayesa i Joshuę Pearce’a w filmie wyreżyserowanym przez Joe Kosinskiego.

Zdobywca Oscara powiedział w rozmowie ze stacją Sky Sports, że czuł się „trochę oszołomiony”, zanim wyszedł na pole startowe Formuły 1, „Muszę powiedzieć, że wspaniale jest tu być. Cudowny czas w moim życiu”, powiedział Brad Pitt.

Nagrania scen do filmu odbywały się podczas prawdziwego Grand Prix Wielkiej Brytanii, a na „scenie” obecne były autentyczne gwiazdy F1.

Brad Pitt i Formuła 1

Brad Pitt nie zdradził jednak dziennikarzom za wiele na temat produkowanego przez Jerry’ego Bruckheimera filmu. Jednaki fikcyjny zespół filmowy był obecny na padoku i pitlane podczas Grand Prix Wielkiej Brytanii, a fikcyjny „APXGP” otrzymał nawet własny garaż między Mercedesem a Ferrari.

Pitt wraz z dwoma kierowcami-kaskaderami jeździł przez cały weekend zmodyfikowanymi bolidami Formuły 2 po torze Silverstone.

Brad Pitt oskarża Angelinę Jolie o najgorsze

Powiem ci, co jest w tym niesamowitego. Widzisz kamery zamontowane w całym samochodzie. Nigdy nie widziałeś prędkości, nigdy nie widziałeś takiego przeciążenia. To naprawdę ekscytujące, wyznał Brad Pitt.