Angelina Jolie ewidentnie będzie walczyć do końca z Bradem Pittem. Teraz na pierwsze strony gazet trafiła informacja o zawrotnej kwocie, na którą aktorka pozywa swojego eks i ojca swoich dzieci.

Angelina Jolie wygrała w sądzie z Bradem Pittem

Jolie złożyła właśnie pozew o 250 milionów dolarów przeciwko byłemu mężowi, twierdząc, że on i jego wspólnicy rozpoczęli przebiegłą kampanię „przejęcia kontroli” nad francuską winnicą, którą kupili jako para. A wszystko „w odwecie za postępowania rozwodowe i te dotyczące opieki nad dziećmi”.

W pozwie można również przeczytać, że Brad Pitt podobno próbował wykorzystać duży udział finansowy Angeliny Jolie w winnicy, aby zmusić ją do podpisania „klauzuli milczenia”, która uciszyłaby ją przed omawianiem okoliczności, które doprowadziły do ​​ich rozwodu i że Pitt roztrwonił miliony z własności firmy na „próżności”, w tym ponad milion dolarów na basen.

Angelina Jolie vs. Brad Pitt

Z dokumentów sądowych złożonych w ostatni wtorek w Los Angeles wynika również, że po tym, jak para kupiła 1300-hektarową posiadłość na południu Francji w 2008 roku, wspólnie zainwestowali dziesiątki milionów dolarów, aby ją ulepszyć.

Brad Pitt jest teraz w Rzymie, Angelina Jolie także

Mówi się, że para zawarła umowę, że aktorka będzie nadzorować ich projekty humanitarne, w tym Fundację Jolie-Pitt, podczas gdy „nadzór nad inwestycją pary w Chateau Miraval pozostawiono w rękach Pitta”. 

Ponadto z dokumentów ma wynikać, że chociaż winnica pod władzą Pitta zdobywała nagrody i stała się niezwykle cennym aktywem w ich posiadaniu, to aktor wpadł w problem alkoholowy…  Zobaczymy, jak rozwinie się ta wojna…