Brad Pitt, został właśnie zauważony w Rzymie! Jego pobyt zdaje się nieprzypadkowy, bowiem od dłuższego czasu jest tam jego była żona wraz dziećmi. Pitt w sekrecie przyjechał się z nimi spotkać.

Brad Pitt zawitał do Rzymu

58-letni aktor, zdobywca Oscara, był widziany w hotelu z gitarą przewieszoną przez ramię w poniedziałek (11 lipca) w Rzymie. Brad wyszedł w jasnobrązowym t-shircie i dopasowanych spodniach, do których dobrał biały kapelusz.

Angelina Jolie z córką robią zakupy w popularnej sieciówce (ZDJĘCIA)

Wygląda na to, że Brad odwiedził swoje dzieci, ponieważ jego przyjazd nastąpił po tym jak jego była żona Angelina Jolie została zauważona kilkukrotnie w Rzymie z ich córką Shiloh, 16. Była para jest również rodzicami Maddoxa, 20, Paxa, 18, Zahary, 17, Shiloh, 16 oraz bliźniaków Knoxa i Vivienne, 13.

Brad Pitt ujawnił, że ​​spędził rok na poszukiwaniu zakopanego skarbu: „Byłem jak opętany!”

Angelina od kilku miesięcy przebywa w Rzymie pracując nad swoim nowym filmem „Bez krwi”. Ostatnio została również sfotografowana spędzając dzień ze swoimi dziećmi.

Brad Pitt POZYWA Angelinę

Niedawno informowaliśmy, że Brad szykuje się na sądową batalię z Angeliną. Chodzi o ich wspólną nieruchomość, którą rzekomo Angelina miała sprzedać za jego plecami. Choć złośliwi twierdzą, że szykuje się proces na miarę Depp-Heard, okazuje się, że jednak Jolie i Pitt porozumiewają się poza salą sądową. Przynajmniej jeśli chodzi o dzieci.

Brad Pitt zarzuca Angelinie, że „celowo chciała wyrządzić mu krzywdę”

Hollywoodzki gwiazdor ze wszystkich sił próbował zachować anonimowość, jednak czujne oko paparazzi i tak go wypatrzyło. Według relacji agencji fotograficznej Brad Pitt wylądował na lotnisku Ciampino w niedzielę o godzinie 14.30 prywatnym samolotem, a jego ochrona zabrała go z drugiego wyjścia. Jego samolot zatrzymał się na końcu lotniska w boisku ledwo widocznym z zewnątrz. O 15.30 Pitt wszedł do hotelu De La Ville bezpośrednio z garażu, aby zapewnić sobie maksimum prywatności. Zatrzymał się na jedną noc w najlepszym apartamencie hotelu z widokiem na cały Rzym. O 16.30 Pitt opuścił garaż hotelu wraz z Viano i dołączył do swoich dzieci w Villa Antico Melograno z basenem i parkiem, która stoi na wzgórzu chronionym przed widokiem z zewnątrz przez żywopłoty i drzewa. Angelina Jolie z dziećmi weszła do tej willi rano około 11.00 i wyszła bez dzieci przed przyjazdem Pitta po obiedzie około 15.30, aby wrócić do swojego mieszkania.

Pitt przebywał z dziećmi do zachodu słońca, po czym sam wracał do hotelu, zawsze przechodząc przez garaż. Wstępny program przewidywał, że Pitt zje obiad z dziećmi na tarasie apartamentu hotelu De La Ville, w rzeczywistości przygotowywano dla wszystkich stół obiadowy z widokiem na Rzym.
Tego ranka o 9.45 Pitt opuścił Hotel, wychodząc jeszcze z garażu z Viano i wsiadł do swojego prywatnego samolotu, który czekał na niego na końcu pasa startowego lotniska Ciampino.

Brad Pitt Fot. Cobra Team / BACKGRID / Backgrid UK / Forum

Brad Pitt Fot. Cobra Team / BACKGRID / Backgrid UK / Forum

Brad Pitt Fot. Cobra Team / BACKGRID / Backgrid UK / Forum