Ania Dąbrowska (35 l.) niechętnie opowiada mediom o swoim prywatnym życiu. Znacznie więcej treści na temat własnych przeżyć przemyca w swoich piosenkach.

Czytaj też: Ania Dąbrowska mocno spoważniała

Teraz jednak piosenkarka zdecydowała się nieco otworzyć. W rozmowie z Twoim Stylem gwiazda opowiedziała o rozstaniu z partnerem, Pawłem Jóźwikiem. Partnerzy rozstali się po urodzeniu drugiego dziecka, niespełna 3-letniej Meli. Oboje mają też syna, 5-letniego Stanisława.

Zawsze szukałam bardzo silnych mężczyzn – mówi Ania w rozmowie z Twoim StylemUlegli faceci, szybko zaczynali mnie nudzić – przyznaje.

Mężczyźni z wiekiem zaczynają upodabniać się do ojców. Pewnie i mój Stasiek z czasem zacznie przypominać tatę – mówi wokalistka.

O swoich relacjach z ojcem dzieci mówi tak:

Z byłym partnerem jesteśmy w dobrej komitywie. Pełna zgoda. Każdemu z nas zależy, żeby spędzić jak najwięcej czasu z dziećmi. Życie weryfikuje każdy ideał. Trzeba się sobie przyglądać i brać pod uwagę wszystkie możliwe aspekty. Dlatego tak ważne jest, żeby rodzice potrafili się ze sobą dogadać i wzajemnie się szanowali. Tylko wtedy uch rozstanie nie będzie dla dzieci traumą.

Dąbrowska podkreśla, że macierzyństwo stawia przed nią wiele wyzwań.

Muszę się pilnować, bo wciąż jestem niedoświadczonym rodzicem. To dopiero kilka lat tej przygody. Kilka razy wybuchłam. I żałuję tego. Uważam, że mimo różnicy wieku należy nam się wzajemny szacunek. Dzieci są do mnie podobne. Zwłaszcza z wyglądu i sposobu mówienia – opowiada gwiazda.

Cały wywiad z Anią przeczytacie w Twoim Stylu.

Ania Dąbrowska o rozstaniu z parnerem

Ania Dąbrowska z partnerem, Pawłem Jóźwikiem w 2011 roku

Ania Dąbrowska o rozstaniu z parnerem

Ania Dąbrowska o rozstaniu z parnerem

Ania Dąbrowska o rozstaniu z parnerem