To była jedna z największych miłości naszego show-biznesu. 12 lat temu zeszły się ścieżki Anity Lipnickiej (40 l.) i Johna Portera (64 l.). 9 lat temu piosenkarka urodziła córkę, Polę. Para była blisko nie tylko w życiu, ale i na scenie. Anita i John nagrywali wspólne płyty, razem koncertowali.

Ale ostatnio coraz głośniej było o kryzysie w związku. I choć fani mieli nadzieję, że między artystami wszystko się ułoży, dziś w nocy na profilu FB Portera pojawił się wpis, który jednoznacznie informuje o rozstaniu.

Anita i ja poszliśmy własnymi drogami – to była piękna podróż pełna miłości, wina i muzyki, nie z tego świata. Mamy cudowną córkę, która zawsze będzie czuła naszą miłość.

Kochamy się, ale czas, miejsca i okoliczności rozdzieliły nas. Jesteśmy pogodzeni z tą sytuacją, dlatego prosimy o uszanowanie naszej prywatności i o to, byście kochali nas tak, jak my kochamy was, nasi wierni, wspaniali fani. nadal będziemy wspólnie koncertować, ponieważ śpiewamy o miłości o jej znaczeniu. Miłość jest tajemnicą i uwielbiamy to – napisał Porter.

Anita Lipnicka 13 czerwca napisała zaś:

Z okazji mojej 40stki, chciałabym życzyć wszystkim, aby byli dzielni i radzili sobie beze mnie. Albowiem od jutra zamierzam żyć dla siebie. Stanę się mniej dobrą mamą i jeszcze gorszą niby-żoną. Jako z córki będzie ze mnie też marny pożytek. Trudno. Robię sobie fajrant. Od teraz będę tylko łapać motyle, wąchać kwiatki i zmieniać sukienki (tak, tak, kupię więcej sukienek, a jeansy oddam bezdomnym!) No i w ogóle mam szereg planów, o których tutaj nie wspomnę. To są moje sekrety. I nikomu nic do nich. Dzięki za wszystkie życzenia, ale mam swoje. Pa!
P.s. Tym co jeszcze tu nie dotarli zdradzę tylko, że nie ma się czego bać. To może być całkiem miły nowy początek:))
Anita

Z okazji mojej 40stki, chciałabym życzyć wszystkim, aby byli dzielni i radzili sobie beze mnie. Albowiem od jutra…

Posted by Anita Lipnicka on 13 czerwca 2015

Anita Lipnicka i John Porter rozstali się

Anita Lipnicka i John Porter rozstali się

Anita Lipnicka i John Porter rozstali się