Anita Lipnicka i John Porter są rodzicami córki Poli. Para była razem w latach 2003-2015, ale ostatecznie rozstała się w 2016 roku. Artystka wyszła za mąż za Marka Graya.

Anita Lipnicka chwali się swoją 16-letnią córką MODELKĄ. Fani: „Rany kiedy ona tak WYROSŁA??”

Anita Lipnicka świętuje 18 urodziny córki

Anita Lipnicka sporadycznie publikuje zdjęcia swojej pięknej córki w mediach społecznościowych, która pracuje jako modelka. W komentarzach nie brakuje zachwytów nad jej niezwykłą urodą.

Teraz piosenkarka znów wrzuciła zdjęcie córki do sieci, ale miała do tego powód. Okazuje się, że Pola dziś świętuje swoje 18 urodziny i z tej okazji Lipnicka wspomniała jej dzień narodzin:

„23 lutego 2006 roku, w jednym z warszawskich szpitali, przyszła na świat maleńka dziewczynka, która odmieniła moje życie. Urodziła się dokładnie o 18:35 do dźwięków piosenki José Gonzáleza “Heatbeats”, płynącej z głośnika przenośnego radia, jakie towarzyszyło mi podczas wielogodzinnego porodu… Zima wtedy była piękna – za oknami wirujące płatki śniegu, wszędzie biało i czysto… Jakby świat wstrzymał oddech i ustał na moment w zaczarowanej kapsule czasu… Nie wiem jak, kiedy to zleciało, ale dziś ta dziewczynka kończy 18 lat! Kochana moja córeczko. Leć wysoko, sięgaj gwiazd, gorących słońc i alabastrowych księżyców. To wszystko jest Twoje. Niebo i ziemia. Nie lękaj się. Ufaj swojej melodii. Oddychaj. Kocham Cię, mama” – czytamy.

14-letnia córka Anity Lipnickiej i Johna Portera wygląda jak MODELKA. Tata pokazał z nią zdjęcie

Jakiś czas temu Anita Lipnicka w rozmowie z „Co za tydzień” zdradziła, że jej córka chciałaby studiować za granicą i nie zamierza iść w ślady rodziców:

Marzy o tym, by studiować w Amsterdamie albo w Rotterdamie i w ogóle nie jest zainteresowana żadnymi artystycznymi zawodami. Jest bardzo pragmatyczna, bardzo poukładana, ambitna i obowiązkowa – wyznała artystka.

John Porter, Anita Lipnicka, SK:, , fot. Podsiebierska/AKPA

Anita Lipnicka, John Porter, SK:, , fot. Niemiec/AKPA

scena z: Mark Gray, Anita Lipnicka, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

Anita Lipnicka w szarym płaszczu

Anita Lipnicka/fot. AKPA

Anita Lipnicka z mężem na ściance

Anita Lipnicka, Mark Gray/fot. AKPA

anita-lipnicka-pt-03

anita-lipnicka-pt-04