Emocjonalny roller-coaster Anity Lipnickiej (41 l.) niedawno się skończył. Piosenkarka, która po wielu latach związku z Johnnym Porterem poczuła, że już nie chce kontynuować związku, zachorowała. Godziła się na najgorsze, ale życie spłatało jej figla. Gwiazda wróciła do zdrowia i zakochała się bez pamięci. W wieku 41 lat wyszła za mąż i zaczęła nowe życie.

Bajka! O tej swojej bajce Lipnicka, a właściwie Anita Gray opowiada w nowej Olivii.

Wokalistka nie nazywa się już Anita Lipnicka – to jej sceniczny pseudonim. W dowodzie ma nowe nazwisko po mężu, który jest Brytyjczykiem. Anita Gray tak mówi o swoim ukochanym:

Zobacz: Anita Lipnicka wyszła za mąż – pokazała zdjęcia (Facebook)

Mark jest Anglikiem, dla mnie przeprowadził się do Polski. Początkowo rozważaliśmy moją wyprowadzkę z Polą, ale nie chcieliśmy robić dziecku w życiu rewolucji. Mój mąż ma wolny zawód, nie jest więc przywiązany pracą do żadnego konkretnego miejsca. Może działać wszędzie. Jest multidyscyplinarnym artystą, ilustratorem, designerem, malarzem, tworzy instalacje, wielkoformatowe artworki w różnej technologii. To on stworzył animację do mojej piosenki „Ptasiek”, która zapowiada moją nową płytę w tym roku.

Wokalistka nie opowiada szczegółów na temat początku ich związku, wspomina tylko, że poznali się przez internet:

To długa i zabawna historia, którą jednak zachowam dla siebie. Jest w niej element cudu, jakiegoś kosmicznego zrządzenia losu. Jak gdyby maszyna losująca wybrała nas dwoje ze wszystkich ludzi świata, abyśmy sobie wzajemnie pomogli, uratowali się tą miłością. Choć jeszcze wczoraj myślałam, że nic pięknego mnie nie spotka. Zwłaszcza po tak mocnej relacji, w jakiej byłam z Johnem. Myślałam raczej, żeby skupić się na pracy, na Poli… A tu życie mnie zaskoczyło i pokierowało w drugą stronę – byłam tak zakochana, że nie miałam czasu myśleć o pracy. Najważniejsze były zaręczyny, ślub, budowanie wspólnego życia… Wszystko tak szybko się potoczyło. Nagle wyszłam za mąż, w wieku lat 41, po raz pierwszy! – opowiada gwiazda w Olivii.

Czytaj: Anita Lipnicka u Kuby Wojewódzkiego o swoim ślubie

Jeszcze raz gratulujemy!

Anita Lipnicka zdradza, kim jest jej mąż i jak się poznali

Anita Lipnicka zdradza, kim jest jej mąż i jak się poznali

Anita Lipnicka zdradza, kim jest jej mąż i jak się poznali

Anita Lipnicka zdradza, kim jest jej mąż i jak się poznali