Jako że Anja Rubik prawdopodobnie jeszcze przez długi czas pozostanie najsłynniejsza polską modelką, nie dziwi fakt, że o możliwość rozmowy z nią zabiegają najbardziej prestiżowe polskie magazyny. Tym razem sztuka udała się dziennikarzom Twojego Stylu.

W wywiadzie, który ukazał się w najnowszym numerze pisma modelka opowiada m.in. o przyjaźni z osobami cenionymi w świecie wielkiej mody:

Znam dobrze Emmanuelle Alt (red. naczelna francuskiego „Vogue’a”). To naprawdę fajna babka, wspierała mnie od początku mojej kariery. Mogę do niej napisać maila w każdej chwili, w różnych sprawach i wiem, że zaraz odpowie. Rozumiemy się świetnie, więc robię sporo sesji dla francuskiego „Vogue’a”.

Karl [Lagerfeld – przyp.red.] zawsze pyta, czy podoba mi się to, co przygotował. Rzeczy, które projektuje, są piękne, więc gdy mówię „tak”, nie kłamię.

Rubik wyznała również, że nie zawsze czuła się tak atrakcyjnie jak teraz:

Mniej więcej cztery lata temu poczułam się dobrze w swoim ciele. To była dla mnie wielka zmiana. Wpłynęła na mój wygląd, na stosunek do pracy. Wtedy też zaczęłam przyjeżdżać do Polski, częściej się tu pokazywać. Wszystko dzięki temu, że stałam się pewniejsza siebie niż kiedyś. .

Pełny wywiad z Anją Rubik przeczytacie TUTAJ, lub w papierowym wydaniu magazynu.

\"\"