Anja Rubik ostatnio na łamach „Vivy!” po raz pierwszy od czasu rozwodu z mężem przyznała, że spotyka się z kimś. Modelka  po pięciu latach małżeństwa rozwiodła się w 2016 roku z serbskim modelem, Sashą Knezevic.

Nowy chłopak Anji Rubik

Od tego czasu dziennikarzom ani razu nie udało się przyłapać ją z nowym partnerem. W listopadowym numerze magazynu „Viva!”, Rubik ujawniła, że jest w związku, ale jeszcze nie może powiedzieć, że jest to coś poważnego.

Domem nazywam wyłącznie miejsce, gdzie była ta druga osoba, z którą dzieliłam życie. W tej chwili spotykam się z kimś, ale jeszcze nie jesteśmy na takim etapie. Więc brakuje mi domu, do którego zawsze się wraca, gdziekolwiek jesteś – powiedziała Rubik.

Anja Rubik po raz pierwszy o rozwodzie z mężem i nowej miłości

Z kolei w poniedziałkowy wieczór pojawiła się na premierze filmu „Obywatel Jones” z tajemniczym mężczyzną. Okazuje się, że jest nim Szymon Komasa, brat Mary Komasy – śpiewak operowy w Londynie, Nowym Jorku i Wiedniu.

Mężczyzna nie jest podobny do byłego męża, ale trzeba przyznać, że równie przystojny. Na razie para nie okazywała sobie uczuć, niewykluczone też, że jest to po prostu jej znajomy.

Radoslaw NAWROCKI / Forum

no, Credit line: Radoslaw NAWROCKI / Forum

Anja Rubik rozebrała się w słusznej sprawie. „Troszkę przyzwoitości”