Anja Rubik w lipcu 2011 roku wzięła ślub z serbskim modelem, Sashą Knezevic. Pięć lat później wzięli rozwód. Od tego czasu top modelka z nikim publicznie się nie pokazała. Zajęła się karierą i działalnością społeczną m.in. edukacją seksualną. Z kolei Sasha ułożył sobie życie z nową kobietą, a rok temu powitał na świecie pierwsze dziecko.

Anja Rubik o byłym mężu

Anja Rubik rozebrała się w słusznej sprawie. „Troszkę przyzwoitości”

Rubik udzieliła wywiadu w magazynie Viva! Już dawno nie wypowiedziała się tak szczerze na temat swojego życia prywatnego. Narzeka na skutki uboczne swojego zawodu.

Ja mieszkam wszędzie trochę i zawsze będę wszędzie trochę mieszkać. Nigdy nie będę miała tylko jednego miejsca, z którego się nie ruszam, ale domem nazywałam wyłącznie miejscem, gdzie była ta druga osoba, z którą dzieliłam życie.

Zdradza, że po rozstaniu z mężem nie miała, gdzie wracać: „Kiedy żyliśmy razem, to ja bardzo dużo pracowałam, ale zawsze wracałam tam, gdzie on był. Stworzyliśmy nasz dom. A potem, nagle, znalazłam się w sytuacji, że właściwie mogę zrobić wszystko. To jest oczywiście fantastyczne, ale z drugiej strony w tamtym momencie było też smutne: no tak, nikt mnie nie potrzebuje, nigdzie nie muszę być, nikt na mnie nie czeka. Teraz czeka Charlie, mój pies„.

Po raz pierwszy od rozwodu ujawniła, że jest w związku:

Domem nazywam wyłącznie miejsce, gdzie była ta druga osoba, z którą dzieliłam życie. W tej chwili spotykam się z kimś, ale jeszcze nie jesteśmy na takim etapie. Więc brakuje mi domu, do którego zawsze się wraca, gdziekolwiek jesteś.

Anja Rubik stanęła po stronie nauczycieli. I wylała się fala krytyki: Aniu zejdź na ziemię

View this post on Instagram

Wciąż na szczycie świata mody. Sukcesy? Najlepiej smakują te, na które ciężko zapracowała. Szczęście? To wolność, niezależność, rodzina, natura, każdy nowy projekt, w który się angażuje. I miłość. Anja Rubik w rozmowie z Beatą Nowicką o tym, co już osiągnęła, co jeszcze przed nią i dlaczego czuje się nieśmiertelna. Więcej na Viva.pl. A nowy numer wyjątkowego wydania Vivy od czwartku w kioskach 🌟 📸@marcinkempski Stylizacja @agnieszkascibior Asystentki stylistki Patrycja Matysiak, Paulina Tarnowicz Makijaż @wilsonwillofficial Fryzury @michalbielecki_ Scenografia Marek Piotrowski Produkcja @karolina_zaranek #anjarubik #sexedpl #modelka #spoleczeństwo #love #model #fashion #stylish #topmodel #sexeducation #sukces #powerwoman #vivamagazyn #sesjazdjeciowa #sesjakobieca #vivadeluxe

A post shared by Viva.pl (@viva_magazyn) on