Anna Czartoryska od dawna jest uważana za jedną z najpiękniejszych polskich aktorek. Niewiele osób wie, że zjawiskowa gwiazda zmagała się z wadą wzroku. Zdjęcie, na którym pojawiła się w grubych okularach wywołało niemałe zamieszanie na Instagramie.

Anna Czartoryska-Niemczycka opublikowała zdjęcie najmłodszego SYNA

Anna Czartoryska – wada wzroku

Choć gwiazda stroni od ścianek, to aktywnie prowadzi swoje konto na Instagramie, które obserwuje prawie 50 tys. osób. Aktorka postanowiła podzielić się z fanami swoimi problemami zdrowotnymi. Przy okazji poinformowała, że podjęła ważne postanowienie.

Anna Czartoryska zdecydowała się na laserowa korekcję wzroku.

Anna Czartoryska-Niemczycka z dużym, CIĄŻOWYM brzuchem – cała promienieje

Jak wiecie, staram się, aby moje codzienne wybory były jak najmniej szkodliwe dla planety (z różnym skutkiem), ale w tym roku udało mi się dotrzymać dwóch ważnych dla mnie postanowień: zamieniłam kupowanie ubrań na pasję do roślin doniczkowych i zdecydowałam się na zabieg laserowej korekcji wzroku – napisała na swoim profilu.

Zdradziła również, że w nadchodzącym roku nie zamierza robić zakupów.

Anna Czartoryska przez męża nie jest już księżniczką

O moim „no shopping year” i dalszych planach opowiem jutro w @dziendobrytvn 🌞 A jeśli Wy także myślicie o tym by zrezygnować ze szkieł kontaktowych – dla własnej wygody, albo po to, by zredukować ilość używanego plastiku – zaznaczyła.

Pod postem momentalnie zaroiło się od przychylnych komentarzy, w których fani podzielili się swoimi sposobami na ograniczenie zużycia tworzyw sztucznych.

 

Michał Niemczycki, Anna Czartoryska-Niemczycka/fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Anna Czartoryska-Niemczycka

Anna Czartoryska-Niemczycka, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

Anna Czartoryska-Niemczycka, Michał Niemczycki na czerwonym dywanie

Anna Czartoryska-Niemczycka, Michał Niemczycki/fot. AKPA