Anna Czartoryska-Niemczycka (37 l.) kilka dni temu poinformowała, że spodziewa się czwartego dziecka. Opublikowała zdjęcie, na którym siedzi na fotelu i trzyma się za zaokrąglony brzuszek. Nie da się ukryć, że aktorka wygląda promiennie i młodo.

Anna Czartoryska-Niemczycka jest w ciąży!

Anna Czartoryska-Niemczycka w czwartej ciąży

Anna Czartoryska-Niemczycka po tym, jak ogłosiła ciążę, pojawiła się na finale Konkursu Zabawka Roku, Nagroda Rodziców. Aktorka miała na sobie zwiewną czerwoną sukienkę i tak naprawdę, gdyby nie powiedziała o ciąży, to raczej nikt by się nie domyślił.

Anna Czartoryska MIAŁA OPERACJĘ. Podjęła ważne decyzje

Poza aktorką zjawiły się takie gwiazdy jak: Anna Guzik, Katarzyna Burzyńska, Maja Hyży, Olga Nowicka, Anna Korcz, Joanna Racewicz, Agnieszka Mrozińska, Karolina Malinowska, Justyna Szyc-Nagłowska, Małgorzata Kosik. A także jurorzy: Rafał Maślak, Wojciech Błach i Łukasz Nowicki.

Impreza odbyła się w hotelu Brant – Jakuba Wesołowskiego.

Anna Czartoryska-Niemczycka pokazała sypialnię. Jest bardzo SKROMNA

Jak mówi organizatorka konkursu Magdalena Kordaszewska:

To już XV edycja tego najważniejszego konkursu w branży dziecięcej. To świetna okazja do przetestowania najciekawszych propozycji Gwiazdkowych prezentów dla dzieci. Dlatego wszyscy chcą tu być. Nasze Jury złożone ze znanych rodziców, ekspertów i dziennikarzy branżowych gwarantuje uczciwą ocenę. Dlatego rodzice szukają w sklepach zwycięskich produktów.