Anna Czartoryska-Niemczycka w ostatnich tygodniach ciąży: „Staram się zachowywać równowagę”
Nie takiego porodu się spodziewała...

Anna Czartoryska-Niemczycka (37 l.) kilka miesięcy temu poinformowała, że spodziewa się dziecka. Opublikowała zdjęcie, na którym siedzi na fotelu i trzyma się za zaokrąglony brzuszek. Było to dość duże zaskoczenie, ponieważ aktorka ma już trójkę pociech z Michałem Niemczyckim: Ksawerego, Janinę i Antoniego.
Anna Czartoryska-Niemczycka w DDTVN opowiedziała o czwartej ciąży. Zatrudniła NIANIĘ!
Anna Czartoryska-Niemczycka w czwartej ciąży
Anna Czartoryska-Niemczycka po tym, jak zdradziła, że spodziewa się kolejnego dziecka, chętnie pokazuje zaokrąglony brzuszek, opowiada o trzymaniu formy i przygotowaniach do porodu. Dwa miesiące temu w „Dzień Dobry TVN” mówiła, że stara się pozostać aktywna nawet w czwartej ciąży:
Mam szczęście, że fizycznie dosyć dobrze znoszę ten stan. W pierwszej ciąży miałam więcej czasu zdecydowanie: ćwiczyłam, smarowałam brzuch kremami, ale teraz przede wszystkim staram się pilnować wszystkich badać kontrolnych. Spacery z psem, bieganie po schodach, aktywny dzień z dziećmi oraz że pracowałam długo sprawiło, że jestem aktywna, w formie – tłumaczyła w DDTVN.
Anna Czartoryska-Niemczycka dziś podzieliła się z fanami pewnymi przemyśleniami. Zdradza, że za niedługo urodzi czwarte dziecko i nie sądziła, że przyjdzie ono na świat w tak smutnej rzeczywistości:
Nigdy nie przypuszczałam, że końcówka ciąży – pełna wyzwań, ale także radosnego wyczekiwania przypadnie na tak trudny czas. Staram się zachowywać równowagę – pomagać jak mogę, śledzić najważniejsze wydarzenia, a przy tym dbać o swoje zdrowie, cieszyć się wiosną za oknem, spacerem z psem, ciepłym uściskiem moich dzieci. Podziwiam dobro i współczucie, którego codziennie tyle okazujemy naszym sąsiadom. I codziennie czekam na cud – pisze Ania na Instagramie.
Anna Czartoryska-Niemczycka w stroju kąpielowym odsłania CIĄŻOWY brzuszek
Internauci pocieszają aktorkę w ostatnich tygodniach ciąży. Trzeba przyznać, że Czartoryska jest jedyną gwiazdą, która nie ma na swoim Instagramie prawie w ogóle hejtu.
Pani posty są kojące
Bądźmy dobrej myśli! Musi być dobrze
Pani Aniu, dużo spokoju dla Pani
Zaopiekować się chwilą a życie zaopiekuje się Tobą – piszą fani.
Anna Czartoryska-Niemczyska o podejściu do wegetarianizmu. Internauci: BRAWO

Anna Czartoryska, fot. Instagram: annaczartoryska_niemczycka

Anna Czartoryska-Niemczycka, Michał Niemczycki/fot. Baranowski/AKPA
żabka | 23 marca 2022
Ostatnie tygodnie ciąży ja kiepsko wspominam, bo cały czas w łóżku lezałam. Moja mama mi pomagała w obowiązkach domowych. Ja jedynie to dałam rady z aplikacji włączyć roombę by posprzątała i wstawałam gdy musiałam iść do łazienki.
Anonim | 14 marca 2022
Bogaczka mowi o trudnym czasie w koncowce ciazy:D wybaczcie, ale ta kobieta jest oderwana od rzeczywistosci. Moze pozwolic sobie na wszystko co chce, a ze nie ma problemow, to je wynajduje.
prawda | 15 marca 2022
zazdrościsz? to zrób coś ze swoim życiem, a nie użalasz się… ;]