Magdalena Lamparska jako aktorka zasłynęła po serialu „39 i pół”. Przez ostatnie lata głośno było o niej szczególnie w kontekście filmu „365 dni”, ale też za sprawą urodzenia drugiego dziecka, córeczki Mili, której doczekała się z Bartkiem Osumką. Para ma także 5-letniego syna Tymoteusza.

Magdalena Lamparska odtworzyła stare zdjęcie na pierwszym spacerze z córeczką

Magdalena Lamparska wspomina, jak poznała Annę Czartoryską

Magdalena Lamparska jest całkiem aktywna na Instagramie, ale z wyczuciem opowiada o życiu prywatnym. Teraz podzieliła się z fanami historią z czasów szkolnych, a dokładnie z Akademii Teatralnej.

Opowiedziała fanom, jak poznała Annę Czartoryską-Niemczycką:

Kiedy zdawałam do Akademii Teatralnej w Warszawie, zobaczyłam na korytarzu przepiękną dziewczynę. Klasa. Urok. Elegancja. Ania – studentka II roku, podeszła do mnie – przestraszonej i zdenerwowanej, czy się uda, czy się dostanę i zaoferowała, że wysłucha moich interpretacji tekstów. Poczułam wtedy, że „ktoś” jest, że ktoś na miejscu trzyma kciuki, żeby się udało. Wiecie, to jakby ktoś chwycił za rękę i powiedział: Hej! Jest dobrze… Dasz radę… – wspomina.

Magdalena Lamparska pokazała się z córeczką. Fani: „Jak świetnie Pani wygląda po ciąży”

Do dziś jest jej bardzo wdzięczna:

Ani pomoc zapamiętam do końca. Dziękuje @annaczartoryska_niemczycka za Twój czas, który mi wtedy poświęciłaś. Ostatnio miałyśmy okazje spotkać się na planie „Jak pokochałam ganstera” w reżyserii @kawul_ksw Możecie film zobaczyć na @netflix ❤️Więcej spotkań! Tych prywatnych i zawodowych – napisała.

Magdalena Lamparska pozuje z 6 tygodniową córeczką. Uwagę skradają jej nogi!

Anna Czartoryska-Niemczycka, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Anna Czartoryska - Niemczycka

Anna Czartoryska-Niemczycka/fot. AKPA

Magdalena Lamparska, SK:, fot. Michał Baranowski/AKPA

Magdalena Lamparska

Magdalena Lamparska, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

pasekkozak