Pół roku temu bez jakichkolwiek wcześniejszych zapowiedzi czy aluzji na temat tego, że spodziewają się dzieci, Enrique Iglesias i Anna Kournikova oznajmili, że zostali rodzicami.

Kournikova pokazała swoją sylwetkę: Nigdy nie byłaś w ciąży!

Na świat przyszły bliźnięta – Nicholas Iglesias i Lucy Iglesias. W obawie przed wścibskimi paparazzi, gwiazdor kazał wybudować wokół swej posiadłości gigantyczny mur.

W sieci wkrótce zaczęły się pojawiać plotki o tym, że Anna nigdy nie była w ciąży, a dzieci urodziła surogatka. Kournikova nie pokazała żadnego zdjęcia z czasu, gdy miała brzuszek. TO tylko podsyciło plotki.

W końcu partnerka Iglesiasa wrzuciła na swój Instagram zdjęcie z ciążowym brzuszkiem. Pozuje na nim w czarnym topie i dżinsach, w butach na wysokich obcasach. Pisze, że archiwalne zdjęcie zostało zrobione w 37. tygodniu ciąży, czyli niedługo przed narodzinami dzieci.

Iglesias i Kournikova wybudowali 5-metrowy mur wokół swej posiadłości

Fotografia wywołała wielką kłótnię na profilu Anny. Wielu internautów uważa, że Kournikova chce wszystkich oszukać, że przerabia zdjęcia w Photoshopie i nie pisze prawdy. Niektórzy sugerują, że brzuch mamy bliźniąt jest bardzo mały jak na 37. tydzień.

Są i tacy, którzy stają w obronie Kournikovej zwracając uwagę na fakt, że każda mama i każda ciąża są inne.

Co myślicie o tej aferze?

#tbt #37weeks ☀️☀️

Post udostępniony przez 🐾 Anna 🎈Аня (@annakournikova)

#seriousmoves 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂 #elbaño

Post udostępniony przez 🐾 Anna 🎈Аня (@annakournikova)

My Sunshine

Post udostępniony przez 🐾 Anna 🎈Аня (@annakournikova)