Anna Kurnikova pokazała właśnie urocze zdjęcia swoich 4-letnich bliźniaków
Była tenisistka dzieli słodką parkę z Enrique Iglesiasem.

Była tenisistka udostępniła na swoim Instagramie zdjęcia 4-letnich Lucy i Nicholasa, których doczekała się z Enrique Iglesiasem. Para bardzo rzadko pojawia się publicznie i pilnuje swojej prywatności.
Anna Kournikova – partnerka Enrique Iglesiasa, wrzuciła video z trójką ich dzieci na Instagram
Szczęśliwa rodzinka
40-letnia Anna Kurnikova napisała „4!” pod zdjęciami swoich dzieciaków. Pierwszy post przedstawiał Lucy, podczas gdy drugi post przedstawiał Nicholasa uśmiechającego się do kamery w koszulce z Myszką Miki. Kurnikova i 46-letni Enrique Iglesias mają córeczkę Mary, którą nazywają również Maszą. Ma 22 miesiące.
Córka Enrique Iglesiasa skończyła ROCZEK. Jest bardzo podobna do mamy!
Anna Kurnikova i Enrique Iglesias są ze sobą w związku od 2001 roku. Długowieczność tej relacji zaskakuje. My mocno kibicujemy!
Niespodziewana miłość
Para poznała się na planie teledysku do piosenki „Escape” z 2001 roku. Od tamtej pory są nierozłączni. Bardzo rzadko w mediach społecznościowych publikują zdjęcia i filmiki ze swojego życia prywatnego.
Bliźniaki Enrique Iglesiasa skończyły trzy lata. Anna Kournikova pokazała nowe zdjęcia
W jednym z wywiadów Enrique Iglesias opowiedział, jak reagują dzieciaki, gdy widzą jego i mamę w telewizji:
„Co mama tam robi, wiesz, z tatą, wiesz? Kiedy to było?” To naprawdę niesamowite patrzeć na wyraz ich twarzy. To całkiem fajne.

Córka Enrique Iglesiasa skończyła ROCZEK. Jest bardzo podobna do mamy!

Enrique Iglesias pokazał córkę

Enrique Iglesiesa i Anny Kournikova/fot. Instagram/annakournikova/enriqueiglesias