Na początku roku pojawiły się doniesienia, że Enrique Iglesias i Anna Kournikowa po raz kolejny spodziewają się dziecka. Wkrótce w sieci pojawiły się także zdjęcia Kournikowej z dużym ciążowym brzuchem. Kilka dni później okazało się, że dziecko jest już na świecie.

Nowe zdjęcie Enrique Iglesiasa i Anny Kournikovej. Widać CIĄŻOWY brzuch

Enrique Iglesias zdradził imię córki

Enrique i Anna są jedną z bardziej tajemniczych par, dlatego nie komentowali doniesień o ciąży. Jednak, kiedy dziecko przyszło na świat, to pochwalili się swoim szczęściem. Piosenkarz i tenisistka zamieścili wówczas w mediach społecznościowych zdjęcia z noworodkiem.

Kilka tygodni po narodzinach córki, Enrique zdradził, jakie imię wybrali dla dziewczynki. W rozmowie z „People” powiedział, że nadali jej imię Mary, choć bliscy, ze względu na pochodzenie Anny, używają rosyjskiego odpowiednika tego imienia, czyli Masza. Iglesias w rozmowie z gazetą zdradził też, jak zareagowały bliźniaki – Lucy i Nicholas – na nową siostrę.

Jest różnica dwóch lat między dziećmi, więc zastanawiałem się, jak to będzie, gdy się poznają. Mamy też dwa psy, więc nasz dom jest nieco chaotyczny. Kiedy po raz pierwszy wróciliśmy z Maszą do domu, było lepiej, niż się spodziewałem – powiedział Iglesias.

ZOBACZ TEŻ:

Enrique Iglesias i Anna Kournikova są po ŚLUBIE? Zobaczcie, co pojawiło się na Instagramie tenisistki

Enrique Iglesias nagrał video z 2-letnią córką. Jest taka słodka!

Enrique Iglesias pokazał synka – to blondyn z niebieskimi oczami! Niepodobny do taty

View this post on Instagram

01.30.2020

A post shared by Anna Kournikova Iglesias (@annakournikova) on

Anna Kournikova,Enrique Iglesias/fot. Forum