Anna Lewandowska, mimo że jest trenerką i dużą część dnia chodzi w sportowych ubraniach, uwielbia dobrze się ubrać. Można zauważyć, że interesuje się modą i trendami. Często ma na sobie bardzo drogie marki, które wywołują ogromne emocje. Fani Anny Lewandowskiej także inspirują się nie tylko jej aktywnością, ale także wyglądem.

Anna Lewandowska w modnych butach

Anna Lewandowska ZAŁATWIA biznesy na mieście. Przyłapana przez paparazzi

Anna Lewandowska wrzuciła dwa zdjęcia z pobytu w kawiarni. Ma na sobie szarą marynarkę i t-shirt. Natomiast na pierwszym planie są czarne buty, które są hitem jesieni. Influencerki zakochały się w kaloszach z grubą traktorową podeszwą oraz w militarnym stylu.

View this post on Instagram

It is amazing how many changes we can see thanks to our challenge #FIGHTERCHALLENGE 👌its amazing! This was the purpose of this challenge 👉 changing habits 👉 change of attitude 👉 better results 👉 body change Exactly in that order! There is something else that I have to mention and that is essential for me. After reading your messages I can see that what you are doing – you do it for yourself! Let's not forget about your willingness to fight for yourself – it is absolutely impressive! ____________________ WEWNĘTRZNE ZMIANY 👌 Po wspólnym WYZWANIU niemal każda z Was pisze o tym, że kilogramy i centymetry tracą dla Was znaczenie (to efekt uboczny), że najważniejsze dla Was są Wasze przemiany wewnętrzne! To jest SUKCES moi Kochani! To był cel OSTATNIEGO WYZWANIA #FIGHTERCHALLENGE z @diet_training_by_ann ❤️ 👉 zmiana nawyków 👉 zmiana nastawienia 👉 lepsze wyniki (!) 👉 zmiana ciała Dokładnie w tej kolejności. Jest jeszcze coś, o czym muszę wspomnieć a co dla mnie ma zasadnicze znaczenie🤗 Po Waszych wiadomościach widać, że to, co robicie – robicie dla siebie! Nie zapominajmy o Waszej chęci zawalczenia o siebie💪💪 jest ona absolutnie imponująca! I być może się powtórzę, ale to właśnie SPORT / AKTYWNOŚĆ krzepi, buduje, wzmacnia nie tylko mięśnie ale naszą psychikę! Tęsknie za naszymi LIVEami!!! Co powiecie na szybki wspólny trening 😎🤗☺️? Tylko kiedy? Ps. Hehe spontaniczne zdjęcia by @lutak #annalewandowska #healthyteam #Munich #happy #women

A post shared by 𝐀𝐧𝐧𝐚 𝐋𝐞𝐰𝐚𝐧𝐝𝐨𝐰𝐬𝐤𝐚 (@annalewandowskahpba) on

Anna Lewandowska zabrała córki do FRYZJERA. Nie tylko trenerka wyszła z odświeżoną fryzurą

Natomiast nie wszystkim obserwatorom Lewej spodobały się buty i zaczęła się dyskusja:

Jezu. Okropne te buty. Co za trupięgi 🙁

A Wy co myślicie na ten temat?