Anna Lewandowska nie tylko wiedzie bajkowe życie u boku Roberta Lewandowskiego jako żona oraz matka dwóch córek, ale również spełnia się zawodowo. Celebrytka prowadzi własne biznesy i jest właścicielką wielu firm, a także organizuje treningi oraz obozy treningowe.

Anna Lewandowska spędziła cudowny weekend z rodziną. Nie zabrakło intymnych chwil z Robertem

Anna Lewandowska zmienia styl?!

W związku z rodzinną przeprowadzką, trenerka podbija hiszpański rynek i media. Kilka miesięcy temu wzięła udział w drugim Międzynarodowym Kongresie Kobiet w Sporcie organizowanego w Barcelonie, gdzie odebrała nagrodę za działalność „sportowej influencerki”. Wystąpiła tam również w roli prelegentki i opowiedziała publiczności o porzuceniu swojej kariery zawodowej sportsmenki na rzecz kariery Roberta Lewandowskiego.

Anna Lewandowska otwiera kolejną dzialalność, tym razem tylko w Barcelonie

Hiszpania zdecydowanie służy Annie Lewandowskiej, choć początkowo nie było jej łatwo odnaleźć się w nowym miejscu. Teraz rozpoczęła swoją przygodę z tańcem i właśnie w tym kierunku poprowadziła swoją działalność zawodową w Barcelonie.

Anna Lewandowska walczy z chorobą. Pokazała, jak jej brzuch wygląda w trakcie dolegliwości

Choć stale publikuje swoje zdjęcia z pięknej Hiszpanii i dzieli się każdą nowością z fanami, tego z pewnością nikt się nie spodziewał. W szafie Anny Lewandowskiej zaszły ogromne zmiany. Sama celebrytka twierdzi, że jest to jej styl w Barcelonie. Na zdjęciach z InstaStories widzimy trenerkę w bardzo luźnych ubraniach. Nowy styl żony piłkarza to szerokie, jeansowe spodnie, wygodne bluzy oversize i czapki z daszkiem. Co myślicie o nowej wersji Anny Lewandowskiej?

IG/annalewandowska

IG/annalewandowska

IG/annalewandowska

IG/annalewandowska

IG/annalewandowska

Anna Lewandowska; fot. GUGLIELMO MANGIAPANE / Reuters / Forum

Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA