Anna Lewandowska coraz śmielej wkracza do wielkiego świata. Już w ubiegłym roku mogliśmy ją podziwiać na Fashion Week’u w Paryżu – wówczas pojawiła się z mężem, Robertem Lewandowskim, a kilka miesięcy później brylowała na festiwalu w Cannes.

Anna Lewandowska na stadionie w Katarze. To zdjęcie z córkami hitem internetu!

Anna Lewandowska na Paris Fashion Week

Teraz znów Anna Lewandowska zadała szyku na Paris Fashion Week – tym razem bez męża. Natomiast towarzyszy jej jedna z czołowych polskich stylistek Karla Gruszecka, która odpowiada za jej „fashioweekowe” kreacje.

Anna Lewandowska NARESZCIE pokazała twarze obydwu córek! Fani oceniają do kogo są bardziej podobne

Pierwsze stylizacje Lewandowskiej w Paryżu opisywaliśmy TUTAJ! Natomiast w czwartek zaprezentowała się w czerwonym płaszczu polskiej projektantki Magdy Butrym, którego cena wynosi aż 17 tysięcy złotych. Do tego dobrała czarne legginsy i czarne botki oraz postawiła na „make-up no make-up”, który rewelacyjnie prezentował się na tle tak charakterystycznego płaszcza.

Z kolei w piątek żona Roberta Lewandowskiego zasiadła w pierwszym rzędzie na pokazie Victorii Beckham. Widzimy na InstaStory, że dostała osobiste zaproszenie, na którym widzimy napis „Madame Anna Lewandowska„. To z pewnością wielkie wyróżnienie dla trenerki!

Anna Lewandowska pokazała, jak 2-letnia Laura już pięknie mówi (WIDEO)

Ania na ten wyjątkowy pokaz włożyła błękitny komplet, niezwykle elegancki w nieco paryskim stylu. Dodatki dobrała w tym samym kolorze.

Anna Lewandowska na Paris Fashion Week Fot. Instagram/annalewandowska