Wczoraj odbyła się gala tygodnika Wprost „SheO Awards”, podczas której zostały rozdane nagrody dla kobiet sukcesu, liderek, działaczek osiągających sukcesy w biznesie, nauce, sporcie oraz życiu społecznym. Statuetki otrzymały m.in. Anna Lewandowska i Małgorzata Rozenek.

Anna Lewandowska na SheO Awards

Anna Lewandowska pokazała na Instagramie zdjęcie z gali. Otrzymała nagrodę Liderki Biznesu. Dedykowała ją swoim współpracownikom.

Statuetkę Liderki Biznesu dedykuję wszystkim, z którymi mam przyjemność pracować! Kochani, jesteście wspaniali! Wasza pasja i determinacja dodają mi skrzydeł każdego dnia.
To dzięki Wam tak wiele moich pomysłów dziś mogę rozwijać i nazywać już nie tylko marzeniami, ale też biznesami 😊

Trenerka na tę okazję założyła czarną sukienkę z bufkami i sandałki na obcasie. Włosy miała spięte i gładko zaczesane.

Anna Lewandowska sprawiła NIEZWYKŁY prezent córkom. O tym marzy każde dziecko!

Anna Lewandowska szykuje się na galę Wprost fot. Instagram

Małgorzata Rozenek wystroiła się na imprezę. Fani martwią się, że jest za szczupła

Małgorzata Rozenek na SheO Awards

Małgorzata Rozenek również pochwaliła się swoją nagrodą zdobytą za działalność społeczną. Gwiazda na tę okazję wybrała elegancką, czarną sukienkę ze swojej kolekcji Mrs. Drama. Włosy miała uczesane w gładki kok.

Dziękuje ❤️ @tygodnikwprost za ten niezwykły wieczór. Za nagrodę, która motywuje do dalszych działań. Za stworzenie miejsca i możliwości do rozmawiania o, i co za tym idzie, do normalizowania niepłodności. To niezwykle ważne w dzisiejszych czasach. Dziękuje w imieniu Nas wszystkich. Nas, którzy tą trudną drogę o rodzicielstwo już przeszli, ale przede wszystkim w imieniu tych, którzy mają ją jeszcze przed sobą. Ta nagroda to wyciągnięcie pomocnej dłoni, a w tej drodze, każda pomoc jest ważna. Dziękuje❤️

Małgorzata Rozenek na SheO Awards fot. Instagram

 

Sonda

poll-violet

Anna Lewandowska i Małgorzata Rozenek na SheO Awards - która wyglądała lepiej?

1

Anna Lewandowska

2
Małgorzata Rozenek na gali

Małgorzata Rozenek