Anna Lewandowska ma GRZYWKĘ!
Anna Lewandowska (28 l.) udostępniła na swoim Instagramie zdjęcie w całkowicie nowej fryzurze! Niektóre fanki sportsmenki stwierdziły, że wygląda podobnie do… Natalii Siwiec. Popularna trenerka obcięła przy tym grzywkę i powróciła do ciemnych włosów.
Zobacz więcej: WOW! Anna Lewandowska pokazała GORĄCE zdjęcie z mężem
Według Internautów w tych włosach wygląda zdecydowanie lepiej. Anna stwierdziła swego czasu, że jej mąż Robert Lewandowski najbardziej lubi ją w takim odcieniu.
Fanki piszą, że:
Pani Aniu nie będę oryginalna w tym, co napiszę, ale pięknie Pani w ciemnych włosach 🙂
Wow jak świetna zmiana!
Super ci w prostych włoskach 👍🏼😍😍👍
Zobacz więcej: NIE ZGADNIECIE, CO OSTATNIO POPIJA ANNA LEWANDOWSKA (FOTO)
Czy lepiej według Was wygląda w tej fryzurze?


brzydkie to coś
Jest piękna zgrabna i bogata – życzę jej wszystkiego dobrego! Oby tak dalej aniu! Na złość zawistnym polaczkom..
Dziwie sie ze od tego sztucznego uśmiechu nie boli ja jeszcze szczeka 😂
w ciemnych wyglada lepiej
brzydka ta zdzira jak burak
to dziwka z Pruszkowa , obciagala nie]jednemu
Szok!!! Co za wiadomość! Chyba nie zasne dzisiaj z przejęcia
Wygląda młodziej 🙂
koncze z kozaczkiem!!! przez te wyskakujace non stop reklamy stracilam cierpliwosc!!! BYE!
Brzydkie ma nogi!!
[b]gość, 14-04-16, 16:53 napisał(a):[/b]zwróćcie uwagę – na wsiach wszystkie modnisie obowiazkowo mają grzywkę ha haWiesz z doświadczenia?
[b]gość, 14-04-16, 15:37 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 14-04-16, 15:16 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 14-04-16, 14:59 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 14-04-16, 14:26 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 14-04-16, 13:30 napisał(a):[/b]Wszystko czym może się pochwalić to nowe włosy, nowe zęby, nowe cycki..,i przede wszystkim bogaty mąż[/quote]i tylko tym[/quote]żenujące jesteście. Sprawdziłam specjalnie na wiki, czy ta jej kariera sportowa rzeczywiście jest taka imponująca i wiecie co?? Szczena mi opadła. Laska ma wykształcenie, swietną karierę sportową za sobą, a wy nadal swoje….[/quote]Nooo to czemu wcześniej nie zrobiła kariery ze swoich osiągnięć? Bo takich jak ona jest masa. Dopiero sławny mąż i jego kasa uczyniły z niej gwiazdę. I nic bym do niej nie miała,ale jak słyszę wywiady z nią i te jej wypociny ”sama wszystko sobie zawdzięczam” to mnie skręca,bo gówno sobie zawdzięcza. Nawet nie pozostała przy swoim nazwisku tak jak wiele sław,czyli wiedziała,że po ślubie się wybije.[/quote]Wiec powinnaś sie leczyć bo to nie jest normalne ze cie skręca na widok obcej baby która w gruncie rzeczy niw robi nic złego ;))) żyłka w dupie ci pęknie z zazdrości niebawem.
zwróćcie uwagę – na wsiach wszystkie modnisie obowiazkowo mają grzywkę ha ha
W ciemnych włosach faktycznie lepiej, ale moim zdaniem nie pasuje jej ta grzywka.
no news dnia!Lewandowska ma grzywkę,jak mam z tym teraz żyć? a włosy na pipce też ma?
[b]gość, 14-04-16, 15:37 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 14-04-16, 15:16 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 14-04-16, 14:59 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 14-04-16, 14:26 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 14-04-16, 13:30 napisał(a):[/b]Wszystko czym może się pochwalić to nowe włosy, nowe zęby, nowe cycki..,i przede wszystkim bogaty mąż[/quote]i tylko tym[/quote]żenujące jesteście. Sprawdziłam specjalnie na wiki, czy ta jej kariera sportowa rzeczywiście jest taka imponująca i wiecie co?? Szczena mi opadła. Laska ma wykształcenie, swietną karierę sportową za sobą, a wy nadal swoje….[/quote]Nooo to czemu wcześniej nie zrobiła kariery ze swoich osiągnięć? Bo takich jak ona jest masa. Dopiero sławny mąż i jego kasa uczyniły z niej gwiazdę. I nic bym do niej nie miała,ale jak słyszę wywiady z nią i te jej wypociny ”sama wszystko sobie zawdzięczam” to mnie skręca,bo gówno sobie zawdzięcza. Nawet nie pozostała przy swoim nazwisku tak jak wiele sław,czyli wiedziała,że po ślubie się wybije.[/quote]Aaaa to o to Ci chodzi. Kariere sportową zrobila, ale w niszowym mało poularnym sporcie , dlatego nie była znana , jesli o to Ci chodzi. Tak, jest popularną celebrytką dzięki mężowi. Jest zoną sławnego piłkarza, interesują się nia media, interesują się nią ludzie, wiec dlaczego ma nie korzystać z przywilejow bycią żoną Lewego?? Poza tym LEwandowska zainteresowanie sobą najbardziej zawdzięcza takim hejterom jak ty, którzy jej nienawidzą za to ze jest Lewandowską ;D Bo żadna polka nie ma tylu hejterow co ona 😀
Siwiec pozbyła się ombre,p.Lewandowska również.. Ktoś tu na kimś się wzoruje. Brawo! Miejmy idoli!😁
[b]gość, 14-04-16, 14:59 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 14-04-16, 14:26 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 14-04-16, 13:30 napisał(a):[/b]Wszystko czym może się pochwalić to nowe włosy, nowe zęby, nowe cycki..,i przede wszystkim bogaty mąż[/quote]i tylko tym[/quote]żenujące jesteście. Sprawdziłam specjalnie na wiki, czy ta jej kariera sportowa rzeczywiście jest taka imponująca i wiecie co?? Szczena mi opadła. Laska ma wykształcenie, swietną karierę sportową za sobą, a wy nadal swoje….
wygląda jak stara pijaczka
[b]gość, 14-04-16, 14:59 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 14-04-16, 14:26 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 14-04-16, 13:30 napisał(a):[/b]Wszystko czym może się pochwalić to nowe włosy, nowe zęby, nowe cycki..,i przede wszystkim bogaty mąż[/quote]i tylko tym[/quote]a wy niczym. Udało się jej w życiu i to was tak bardzo boli. Jesteście żałosne. Anka to super dziewczyna, ładna, bogata, jej życie to bajka i super 🙂 mniej jadu hipokrytki
[b]gość, 14-04-16, 15:16 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 14-04-16, 14:59 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 14-04-16, 14:26 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 14-04-16, 13:30 napisał(a):[/b]Wszystko czym może się pochwalić to nowe włosy, nowe zęby, nowe cycki..,i przede wszystkim bogaty mąż[/quote]i tylko tym[/quote]żenujące jesteście. Sprawdziłam specjalnie na wiki, czy ta jej kariera sportowa rzeczywiście jest taka imponująca i wiecie co?? Szczena mi opadła. Laska ma wykształcenie, swietną karierę sportową za sobą, a wy nadal swoje….[/quote]Nooo to czemu wcześniej nie zrobiła kariery ze swoich osiągnięć? Bo takich jak ona jest masa. Dopiero sławny mąż i jego kasa uczyniły z niej gwiazdę. I nic bym do niej nie miała,ale jak słyszę wywiady z nią i te jej wypociny ”sama wszystko sobie zawdzięczam” to mnie skręca,bo gówno sobie zawdzięcza. Nawet nie pozostała przy swoim nazwisku tak jak wiele sław,czyli wiedziała,że po ślubie się wybije.
[b]gość, 14-04-16, 14:26 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 14-04-16, 13:30 napisał(a):[/b]Wszystko czym może się pochwalić to nowe włosy, nowe zęby, nowe cycki..,i przede wszystkim bogaty mąż[/quote]i tylko tym
Wszystko czym może się pochwalić to nowe włosy, nowe zęby, nowe cycki..,
pięknie wygląda ! 🙂
Ona jest super tak jak jej maż.
Też mam taką grzywke ale jest wkurwiająca trzeba ją ciągle spinać bo włosy włażą do oczu
[b]gość, 14-04-16, 13:30 napisał(a):[/b]Wszystko czym może się pochwalić to nowe włosy, nowe zęby, nowe cycki..,i przede wszystkim bogaty mąż
Robi to samo co Siwcowa hahah… Natalia zrezygnowala z ombre i zaraz Anka to samo…. dla mnie ladniej bylo w ombre Ance
Wyglaxa na 40 lat
Duzo lepiej. Nie kazdemu blond pasuje..
[b]gość, 14-04-16, 12:57 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 14-04-16, 12:49 napisał(a):[/b]Nagosci na lapku? I syf w domu! Chociaz by ogarnela do zdjecia😱Swoim syfem się zainteresuj:-).[/quote]haha syf w domu. Pewnie już dzwoni po sprzątaczkę, bo chyba nie myślisz , ze sama sprząta takie duże mieszkanie? ;P
[b]gość, 14-04-16, 12:58 napisał(a):[/b]dużo lepiej, najlepsze byłyby włosy na całą twarz. Brzydka jest okrutnieHahah dobre!
dużo lepiej, najlepsze byłyby włosy na całą twarz. Brzydka jest okrutnie
[b]gość, 14-04-16, 12:49 napisał(a):[/b]Nagosci na lapku? I syf w domu! Chociaz by ogarnela do zdjecia😱Swoim syfem się zainteresuj:-).
ŁADNEMU WE WSZYSTKIM ŁADNIE
Ma też Laleczkową wręcz Perełkową buźkę i również Jej we wszystkim bardzo ładnie a koczek to moja ulubiona fryzurka nie tylko u Ani ale też u mnie.
Nagosci na lapku? I syf w domu! Chociaz by ogarnela do zdjecia😱
jak ona wygląda na tym ostatnim zdjęciu, okropnie!
Duzo lepiej