Anna i i Robert Lewandowscy udzieli wywiadu dla niemieckiego numeru Gala. W nim pojawił się wywiad z parą. Anna podzieliła się zdjęciami z sesji zdjęciowej na Instagramie.

Anna Lewandowska w seksownym stroju kąpielowym – pokazała TATUAŻ!

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski w niemieckiej Gali

Anna i Robert Lewandowscy tworzą świetną parę nie tylko w życiu prywatnym, ale również zawodowym. Obydwoje są sportowcami – Robert robi karierę piłkarską, a Anna Lewandowska jako trenerka. Para stara się rozwijać w tej dziedzinie. Podczas wywiadu  do niemieckiego magazynu Gala, padły również pytania o ich stosunek do pieniądza:

 Obydwoje z Anią wiemy, jak to jest nie mieć pieniędzy.  Dlatego też mamy bardzo duży szacunek do tego, co posiadamy i zawsze staramy się twardo stąpać po ziemi. Jesteśmy sportowcami. Czas, który mamy dla siebie, a bywa, że mamy go momentami bardzo mało, spędzamy zawsze bardzo intensywnie. Dużo podróżujemy w wolniejszych chwilach. Zawsze próbujemy odkrywać nowe rzeczy dla nas. Nie ma u nas czegoś takiego jak nuda. A co najważniejsze, zawsze wspólnie patrzymy na to, co jest dla nas najlepsze. Czy to w kontekście prywatnym, rodzinnym, czy zawodowym. Zawsze tak było i dlatego jesteśmy tak silni jako para – powiedział Robert.

Klara Lewandowska dieta

Klara Lewandowska to oczko w głowie Ani i Roberta. Dziewczynka rośnie jak na drożdżach czym chętnie się chwali dumna mama w social mediach. Mimo to obydwoje zadecydowali, że nie będą upubliczniać twarzy dziewczynki.

Anna Lewandowska z córką dopingują Robertowi. Klara ŚPIEWA:tata gol, tata gol

W najnowszym wywiadzie dla niemieckiego magazynu Gala padło pytanie o wychowanie Klary i o jej dietę.

To nie zawsze jest łatwe. Jeśli jemy w restauracji, a Klara widzi, że inne dziecko dostaje chleb, ona również chce kromkę. Oczywiście może jeść pizzę, ale bez glutenu. I zamiast lodów, jest sorbet. Zawsze staram się wybrać coś zdrowszego – powiedziała Anna Lewandowska.

Ania nie wspomina jednak, czy powodem takiej diety u Klary jest nietolerancja glutenu bądź laktozy, czy tylko dietetyczny trend.

A Wy, w jaki sposób dbacie o diety Waszych pociech?