Coraz więcej gwiazd jest zaangażowana w walkę z hejtem. Trzeba przyznać, że osoby publiczne są wyjątkowo narażone na dużą ilość nieprzyjemnych komentarzy, dlatego często decydują się na głośne wyrażenie swojej opinii.

Fani ŚMIEJĄ się z grzywki Lewandowskiej: jak z rodziny Adamsów!

Anna Lewandowska postanowiła zaapelować do swoich obserwujących na Instagramie i poinformować o nowej kampanii, w której już wkrótce weźmie udział:

HEJT… Przeczytaj do końca mój dzisiejszy post… Wyniki badań dotyczące hejtu są przerażające.
Wg danych podanych w raporcie Global Dignity : ➡14% badanych twierdzi, że często zmienia swoje poglądy po przeczytaniu internetowych opinii, (ta informacja daje sporo do myślenia…) ➡66% młodzieży przyznaje, że zmieniło swoje zdanie, sugerując się komentarzami w Internecie, które miały negatywny kontekst, aby irytować innych, (te dane biją już na alarm (!)) ➡10% respondentów otwarcie przyznało się do obraźliwych komentarzy będących dla nich formą rozrywki

(!) UWAGA ! 66% badanych twierdzi, że hejtowanie jest sposobem na wyrażenie własnych opinii! Nie dość, że negatywnych treści w Internecie jest dużo i nie da się ich często usunąć, bo migrują w inne miejsca w sieci to jeszcze siedząc za szklanym ekranem monitora hejterzy nie zdają sobie sprawy z konsekwencji, a młodzi ludzie, których hejt dotyka nie potrafią sobie z nim radzić… Kochani napiszcie mi czy tematy Was interesuje i co myślicie o mowie nienawiści w sieci?
Jak często hejt dotyka Was lub Waszych bliskich?

Kampania przeciwko mowie nienawiści… Już wkrótce

– napisała Ania.

Anna Lewandowska w TEJ stylizacji robi prawdziwą furorę! Wygląda bosko

Jesteśmy za! Taka kampania powinna powstać.

Stare zdjęcia Anny Lewandowskiej KLIK

Wyświetl ten post na Instagramie.

HEJT⛔… Przeczytaj do końca mój dzisiejszy post… Wyniki badań dotyczące hejtu są przerażające. Wg danych podanych w raporcie Global Dignity : ➡️14% badanych twierdzi, że często zmienia swoje poglądy po przeczytaniu internetowych opinii, (ta informacja daje sporo do myślenia…) ➡️66% młodzieży przyznaje, że zmieniło swoje zdanie, sugerując się komentarzami w Internecie, które miały negatywny kontekst, aby irytować innych, (te dane biją już na alarm (!)) ➡️10% respondentów otwarcie przyznało się do obraźliwych komentarzy będących dla nich formą rozrywki (!) ⚠️UWAGA ! 66% badanych twierdzi, że hejtowanie jest sposobem na wyrażenie własnych opinii!🙉 Nie dość, że negatywnych treści w Internecie jest dużo i nie da się ich często usunąć, bo migrują w inne miejsca w sieci to jeszcze siedząc za szklanym ekranem monitora hejterzy nie zdają sobie sprawy z konsekwencji, a młodzi ludzie, których hejt dotyka nie potrafią sobie z nim radzić… ⭕Kochani napiszcie mi czy tematy Was interesuje i co myślicie o mowie nienawiści w sieci? Jak często hejt dotyka Was lub Waszych bliskich? Kampania przeciwko mowie nienawiści… Już wkrótce #stophejtstartlove #stophejt #annlewandowska #photo @asiatypek #bluzacelcharytatywny byAnn @zaquad

Post udostępniony przez Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba)