Anna Lewandowska (30 l.) bardzo często jest w podróży ze względu na obowiązki zawodowe i męża, który jest piłkarzem. Od dwóch lat jest mamą Klary – trenerka napisała post o tym, jak radzą sobie podczas lotów samolotem.

Robert Lewandowski pokazał, jak bawi się z Klarą. Nie zgadniecie, czym zachwycili się fani

Anna Lewandowska o tym, jak zachowuje się Klara podczas lotu samolotem

Ania wrzuciła zdjęcie zrobione w samolocie i napisała, że Klara jest tam bardzo towarzyska.

Lot z małym dzieckiem, no jasne!✈️✈️✈️
Wielu rodzicom nie tylko pierwszy, ale również każdy kolejny lot z maluchem spędza sen z powiek
Nie jest tajemnicą, że dużo czasu przebywamy w samolotach. Dzięki temu Klara poznaje wiele ciekawych osób, a na dodatek jest bardzo towarzyska😍🤸‍♂️ Ale jak to dziecko… 🙈 Czasem potrafi znaleźć różne atrakcje w samolocie, choćby zabawa z sąsiadem z tylnego rzędu w „A ku ku” 🙈🤸‍♀️

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

flying with a toddler, of course! For many parents even the thought of a flight with a baby is stressful. Its not a secret that we are spending a lot of time on the plane. Thanks to this, Klara is meeting many interesting people. _______________________________________ Lot z małym dzieckiem, no jasne!✈️✈️✈️ Wielu rodzicom nie tylko pierwszy, ale również każdy kolejny lot z maluchem spędza sen z powiek Nie jest tajemnicą, że dużo czasu przebywamy w samolotach. Dzięki temu Klara poznaje wiele ciekawych osób, a na dodatek jest bardzo towarzyska😍🤸‍♂️ Ale jak to dziecko... 🙈 Czasem potrafi znaleźć różne atrakcje w samolocie, choćby zabawa z sąsiadem z tylnego rzędu w "A ku ku" 🙈🤸‍♀️ Przed każdym lotem wymyślam jej różne atrakcje, które uprzyjemnią czas podczas podróży. Wcześniej wybieramy zabawki, książki. Bardzo lubimy wszelkie zabawki magnetyczne np. książeczki układanki z elementami na magnes. U nas idealnie sprawdzają się małe drewniane edukacyjne zabawki jak telefon czy aparat. Robienie zdjęć chmurom sprawia dużo frajdy ☁ Podróż bez przyjaciela? Nic z tych rzeczy! Zawsze mamy pod ręką ulubioną przytulankę Klary. Pakujemy również ciastolinę czy manualne gniotki ➡️⚠️Bajki w telefonie? To już zostawiam na momenty kryzysowe, ale na szczęście są one rzadkie. Hej❗ Przecież wiemy jak jest! Gwar w samolocie, dziecko zmęczone, płacze, zmiana ciśnienia, ... a wszyscy dookoła próbują zasnąć. Kiedyś ktoś powiedział mi bardzo mądrą rzecz: „nigdy nie przepraszaj za swoje dziecko w takich momentach jak lot. To tylko małe dziecko." _________________________ Jak się odżywiać w czasie podróży? Jakie łatwe, przykładowe dania podać swoim pociechom? O Tym już wkrótce na blogu 🙂 i w... NAJNOWSZEJ KSIĄŻCE Z PRZEPISAMI 📚📙(🙈🙉🙊) Zabawki znajdziecie na @babybyann #annalewandowska #healthyplanbyann

Post udostępniony przez Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba)

Anna Lewandowska o tym, jak radzi sobie podróżując z córką Klarą

Ania stara się zapewniać Klarze różne atrakcje, aby się nie nudziła. Oglądanie bajek w telefonie to ostateczność.

Przed każdym lotem wymyślam jej różne atrakcje, które uprzyjemnią czas podczas podróży. Wcześniej wybieramy zabawki, książki. Bardzo lubimy wszelkie zabawki magnetyczne np. książeczki układanki z elementami na magnes. U nas idealnie sprawdzają się małe drewniane edukacyjne zabawki jak telefon czy aparat. Robienie zdjęć chmurom sprawia dużo frajdy ☁ Podróż bez przyjaciela? Nic z tych rzeczy! Zawsze mamy pod ręką ulubioną przytulankę Klary. Pakujemy również ciastolinę czy manualne gniotki ➡️⚠️Bajki w telefonie? To już zostawiam na momenty kryzysowe, ale na szczęście są one rzadkie.

Na końcu dodaje, że rodzice nie powinni przepraszać za zachowanie dziecka w samolocie.

Hej❗ Przecież wiemy jak jest! Gwar w samolocie, dziecko zmęczone, płacze, zmiana ciśnienia, … a wszyscy dookoła próbują zasnąć. Kiedyś ktoś powiedział mi bardzo mądrą rzecz: „nigdy nie przepraszaj za swoje dziecko w takich momentach jak lot. To tylko małe dziecko.”

ZOBACZ TAKŻE:

Chwile grozy u Lewandowskich: Robert kopnął piłkę i trafił w głowę Ani!

Anna Lewandowska w zwiewnej sukience z ciekawym wzorem: Skąd jest? Oszalałam na jej punkcie!- dopytują fanki.

Anna Lewandowska urządziła córce Klarze przyjęcie urodzinowe – zobaczcie, jak wyglądał pokój (Instagram)