Wiele par świętuje dzisiaj Walentynki ze swoimi drugimi połówkami. Wśród nich są oczywiście Robert Lewandowski i Anna Lewandowska – para uchodzi za jedną z najlepiej dobranych par w polskim show-biznesie. Z tej okazji postanowili pochwalić się wspólną sesją zdjęciową z okazji święta zakochanych.

Anna Lewandowska dała przepis na piękne włosy – wystarczy kefir, banan i…

Miłość – mówmy o niej❤️ Miłość do partnera emanuje podziwem i dumą, bezpieczeństwem i zaufaniem, szacunkiem i życzliwością chcącą wspierać jego działania.
Miłość do rodzica opiera się na szacunku, wdzięczności i wspomnieniach.

– czytamy pod zdjęciem.

Pojawiło się mnóstwo komentarzy zachwyconych fanów:


Piękne zdjęcia ❤️ dużo szczęścia dla Was

Jesteście cudowną parą dużo MIŁOŚCI na całe Wasze życie

Nic dodać, nic ująć

– brzmią komentarze.

Anna Lewandowska w genialnej, kolorowej bluzie. Fanki chcą ją mieć!

Was też podoba się walentynkowa sesja zdjęciowa Ani i Roberta?

Wyświetl ten post na Instagramie.

Miłość – mówmy o niej❤️ Miłość do partnera emanuje podziwem i dumą, bezpieczeństwem i zaufaniem, szacunkiem i  życzliwością chcącą wspierać jego działania. Miłość do rodzica opiera się na szacunku, wdzięczności i  wspomnieniach. Miłość do dziecka jest niewyobrażalna, najsilniejsza ze wszystkich miłości, najpiękniejsza, bezgraniczna, bezwarunkowa, na zawsze… Móc ofiarować miłość i otrzymywać miłość – tego życzę każdemu… i nie tylko w dniu Zakochanych, ale 365 dni w roku. Miłość uskrzydla, nadaje kolorów, wywołuje uśmiech, czasem łzy szczęścia. Powoduje, że chce nam się wstać, a nawet przenosić góry. Miłości nie da się opisać w kilku zdaniach…, ale warto o niej mówić i to tak często, jak tylko jest to możliwe. Uczmy kochać nasze dzieci, uczmy miłości do bliźnich, wszystkim nam życzę tych pięknych dobrych emocji i dużo, dużo miłości. zdjęcia @mateusz.stankiewicz dziękujemy ❤️🙌#love #annalewandowska #robertlewandowski Love – do talk about it Love for a partner exudes admiration and pride, security and trust, respect and willingness to support his or her actions. Love for a parent is based on respect, gratitude, and memories. Being able to offer love and to receive it – that’s what I wish everyone … and not only on Valentine’s Day, but 365 days a year. Love inspires, makes our life colorful, makes us smile and sometimes brings tears of joy. It makes us want to get up in the morning and even move mountains. Love cannot be described in a few sentences … but it is worth talking about as often as possible. Let’s teach our children to love, teach them to love others. I wish all of us these beautiful, good emotions and lots of love. ❤️

Post udostępniony przez Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba)