Anna Lewandowska (30 l.) również z racji swojego zawodu, najczęściej pokazuje się w luźnych, sportowych ciuchach. Na ważniejsze okazje lubi założyć damski garnitur lub elegancką sukienkę.

Rzadko widzimy Annę Lewandowską w TAKIM makijażu

Na co dzień wybiera raczej te przed kolano. Tym razem jednak pokazała nam stylizację z długą, czerwoną spódnicą.

Żona piłkarza dobrała do tego gruby, czarny golf oraz buty i torebkę w tym samym kolorze. Cała stylizacja jest w świątecznym klimacie, tak samo jak i wpis Ani, w którym zachęca do tego, aby trochę zwolnić w tym całym pośpiechu.

Anna Lewandowska odniosła się do plotek o CIĄŻY

Pięknie się prezentujesz Aniu ❤️

Świetny zestaw 😊💗 – piszą jej fanki.

„Anka robi się na Anastazję z Greya”. Wam też Lewandowska przypomina Dakotę Johnson?

A wam się podoba?

Wyświetl ten post na Instagramie.

Czy Wam też kurczy się czas przed Świętami? Ucieka nie wiadomo gdzie..? Wszystko robimy w wielkim pędzie, zakupy, gotowanie, sprzątanie, pędem NAWET biegniemy do tego, aby Święta spędzić …spokojnie. A gdyby tak zwolnić? Docenić czas PRZED Świętami, bo on też jest magiczny 😉 Zerknijcie na moje spostrzeżenie na blogu .. >> www.hpba.pl 🎀🎄🎀🎄🎀🎄🎀🎄🎀🎄🎀🎄 Do you know this problem that before Christmas time shrinks so fast? Time flies so quickly… We all prepare for Christmas in a hurry! Shopping, cooking, house cleaning….we even run to spend calm Christmas time! How about slowing down? Appreciate this time BEFORE Christmas, it is such a magical time 😉 #christmastime #annalewandowska #healthyplanbyann #posituve #christmasvibe #photo @manuelpallhuber

Post udostępniony przez Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba)

Anna Lewandowska w DŁUGIEJ spódnicy - rzadko takie zakłada

Anna Lewandowska w DŁUGIEJ spódnicy - rzadko takie zakłada

Anna Lewandowska w DŁUGIEJ spódnicy - rzadko takie zakłada