Anna Lewandowska (30 l.) wydaje się być idealna – figury i urody zazdrości jej mnóstwo kobiet. Ona jednak zapewnia, że też ma swoje niedoskonałości. Jedną z nich jest cellulit, z którym walczy niemal każda. Trenerka zdradziła, co robi, aby go zniwelować.

OMG! Anna Lewandowska pokazała swój CELLULIT

Anna Lewandowska o sposobie na cellulit

Anna dodała zdjęcie, na którym eksponuje swoją zgrabną sylwetkę. Opisała pod nim domowy zabieg, który stosuje, aby pozbyć się cellulitu. Jest to peeling kawowy.

Peeling kawowy to jeden z moich ulubionych domowych zabiegów… na walkę z cellulitem.
Naturalny scrub, który każda z nas może zrobić sama w domu 🤗

Jak go przygotować?

Potrzebujemy do tego tylko pół szklanki zmielonych ziaren kawy, które wystarczy wymieszać z 1/3 szklanki brązowego cukru oraz kilkoma łyżkami oleju kokosowego. Wówczas uzyskamy masę o gęstej konsystencji. Fajnym patentem jest dodanie do niego odrobiny ulubionego żelu do mycia. Jeśli nie zależy nam na intensywnym peelingu to polecam lżejszą i bardziej kremową konsystencję, którą uzyskamy łącząc zmieloną kawę z nawilżającym balsamem do ciała oraz kilkoma kroplami olejku cynamonowego (jeśli nie mamy na niego uczulenia).

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

Peeling kawowy to jeden z moich ulubionych domowych zabiegów… na walkę z cellulitem. Naturalny scrub, który każda z nas może zrobić sama w domu 🤗 Potrzebujemy do tego tylko pół szklanki zmielonych ziaren kawy, które wystarczy wymieszać z 1/3 szklanki brązowego cukru oraz kilkoma łyżkami oleju kokosowego. Wówczas uzyskamy masę o gęstej konsystencji. Fajnym patentem jest dodanie do niego odrobiny ulubionego żelu do mycia ciała. Jeśli nie zależy nam na intensywnym peelingu to polecam lżejszą i bardziej kremową konsystencję, którą uzyskamy łącząc zmieloną kawę z nawilżającym balsamem do ciała oraz kilkoma kroplami olejku cynamonowego (jeśli nie mamy na niego uczulenia). Dlaczego peeling kawowy jest tak często polecany? Kofeina rozszerza naczynia krwionośne, stymulując rozkład komórek tłuszczowych. Dodatkowo masaż w trakcie peelingu zwiększa mikrocyrkulacje, przyśpieszając procesy metaboliczne. Do dzieła ☺ __________ #annalewandowska #coffee #cellulite #handmade

Post udostępniony przez Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba)

Trenerka opisała właściwości peelingu.

Dlaczego peeling kawowy jest tak często polecany?
Kofeina rozszerza naczynia krwionośne, stymulując rozkład komórek tłuszczowych. Dodatkowo masaż w trakcie peelingu zwiększa mikrocyrkulacje, przyśpieszając procesy metaboliczne.

Stosujecie? Też widzicie po nim efekty?

ZOBACZ TAKŻE:

Anna Lewandowska na zdjęciu z Jennifer Lopez. Jedna ma 30 lat, druga 50. Widok niesamowity!

Nie uwierzycie, co zrobiła Anna Lewandowska, gdy kupiła sobie pierwszą markową torebkę

W końcu! Anna Lewandowska pokazała twarz Klary na Instagramie

OMG! Anna Lewandowska pokazała swój CELLULIT

scena z: Anna Lewandowska, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

scena z: Anna Lewandowska, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

Warszawa, 09.05.2019, Pierwszy pokaz marki modowej Zaquad – Forever,
N/z. Katarzyna Burzynska, Anna Lewandowska, Zofia Zborowska, Image: 436150327, License: Rights-managed, Restrictions: , Model Release: no, Credit line: Forum, Forum

scena z: Anna Lewandowska, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

scena z: Anna Lewandowska, SK:, , fot. Baranowski Michał/AKPA