Anna Lewandowska i Robert Lewandowski to szczęśliwi rodzice Klary. Rodzice zdecydowali, że nie będą pokazywać twarzy dziewczynki w social mediach.

OMG! Anna Lewandowska pokazała swój CELLULIT

Anna Lewandowska pokazała twarz córeczki

Klara Lewandowska mimo że często jest obecna w publikowanych treściach w Internecie przez swoją mamę – Annę Lewandowską, nigdy nie jest pokazywana z przodu. Decyzja o niepokazywaniu twarzy dziewczynki, została jednak troszeczkę nagięta na ostatnim zdjęciu opublikowanym przez trenerkę.

Anna Lewandowska pokazała się w NOWEJ fryzurze: Pięknie Ci w tych włosach piszą internauci

Anna na swoim Instagramie zamieściła zdjęcie na pomoście z córeczką, która daje jej buziaka. Widzimy cały profil dziewczynki.

Trzeba przyznać, że to pierwsze zdjęcie, które pokazuje tak dużą część twarzy Klary. Czyżby wkrótce dumni rodzice pokazali jej całą buzię?

Uwielbiam te chwile, kiedy Klarcia mnie naśladuje podczas treningu.
Przyznajcie się, macie takie osoby wokół siebie, które zmotywują Was w razie kryzysu do treningu? – czytamy pod zdjęciem.

Zdjęcie zobaczcie poniżej. 

Zobaczcie również:

Klara Lewandowska nie może jeść zwykłej pizzy, ani nawet lodów! Anna opowiada o jej DIECIE

Klara Lewandowska ma nową FRYZURĘ! Internauci zachwyceni!

Klara Lewandowska spaceruje za rękę ze swoim „chłopakiem”!

Wyświetl ten post na Instagramie.

As promised, here’s your training plan for tomorrow. This is the 9th day of the challenge and I’m sure that many of you feel some pain (me too!). There’s only one way to get rid of that - keep up with your training!🙌👍 ______________________ Motywator!😍 Uwielbiam te chwile, kiedy Klarcia mnie naśladuje podczas treningu. Przyznajcie się, macie takie osoby wokół siebie, które zmotywują Was w razie kryzysu do treningu? #30dnitrenujezLewa Wrzucam plan na wtorek, 9 dzień wyzwania✌️ Kto ma zakwasy?😉 Pamiętajcie, o systematycznym nawadnianiu oraz posiłkach, jednak na zakwasy najlepszy jest... kolejny trening✊ WTORKOWY PLAN jest dla wszystkich. ✔️Osoby, które posiadają GUMY MINI BAND, wykonują program Summer Shape - trening Super Cardio. ✔️Osoby nieposiadające gum: program Tx5 i dwa treningi: 1. Karate Cardio 2. Whole Body Jeśli uznacie, że Wasze ciało potrzebuje odpoczynku, postawcie na regenerację, nic na siłę🙏🏻 W takim przypadku możecie wybrać np. program STRETCHING. ____________________ #ANNALEWANDOWSKA #motivationbyann #healthyteam #dietandtrainingbyann @diet_training_by_ann

Post udostępniony przez Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba)

anna lewandowska1
Wyświetl ten post na Instagramie.

Family Time🙌 I na tym mogłabym zakończyć tego posta😃 Ale rozpiera mnie, wręcz dziecięca, radość, kiedy patrzę na takie zdjęcia🤗 ▫️ Powiedzcie, że to jest normalne?🙈 ▫️ Wiele osób uwielbia dzielić się dobrymi emocjami z innymi. I ja też tak mam🤷‍♀️ ▫️ Wiem, że kiedy daje się dobre emocje, energię... one zawsze wracają z podwójną siłą. I to jest mój plan na życie 🙌 O dobre emocje będę zawsze zabiegać! ▫️ Rodzina♥️uczy mnie najwięcej. Tak, ta dwójka ze zdjęcia 🙈 🙌👉 @_rl9 Uczą mnie tego, abym zatrzymała się „tu i teraz”, usiadła na chwilę na tyłku, uczą mnie odpoczynku (i muszę powiedzieć, że idzie mi coraz lepiej😜). A wiecie co jest najfajniejsze? Że uczymy się siebie codziennie 🙌 ▫️No i przede wszystkim rodzinna fota z wakacji... musi być😊💪 Cieszmy się takimi momentami, bo nie zawsze jest tak kolorowo. Dla mnie te chwile są bezcenne👍 ▫️ Ps. Pamiętacie, że #jesteswyjatkowa?💪 _________ #annalewandowska #family #familytime #rest

Post udostępniony przez Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba)