Anna Lewandowska (30 l.) jest posiadaczką świetnej figury. Zawdzięcza to temu, że uprawia sport od dziecka, dba o zdrowe odżywianie i nie odpuszcza treningów. Najnowszy post na blogu i Instagramie poświęciła problemowi, z którym boryka się mnóstwo kobiet – chodzi i cellulit. Zapewniła, że też go ma!

Sukienka Anny Lewandowskiej podzieliła fanki: BOSKA! VS. Jak od starszej ciotki!

Anna Lewandowska pokazała cellulit

Ania pokazała zdjęcie, na którym trzyma się za udo i pokazuje swój cellulit, chociaż szczerze – ciężko go dostrzec.

Cellulit.  Każdy go zna i to od najgorszej strony. Boryka się z nim niemal 90% kobiet … Sama coś o tym wiem – napisała.

Na swoim blogu dodała:

Tak się składa, że od pewnego czasu osobiście zmagam się z cellulitem, który jak wiecie lubi płatać figle. Raz jest mniej widoczny raz bardziej. Na chwilę obecną uznałam, że tylko odpowiednio dobrana dieta i ćwiczenia sprawdzają się w walce z „pomarańczową skórką”.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

Cellulite. About 90% of women have cellulite. Including me. No matter how hard we try, there are some things we can hardly change but only sometimes and only to some extent… And how is your challenge going? 8th day of #30daystrainingwithAnn Are you in? www.healthyplanbyann.com __________________ 8 DZIEŃ #30dnitrenujezlewa zanim przejdę do planu... ➡️Cellulit. Każdy go zna i to od najgorszej strony. Boryka się z nim niemal 90% kobiet ... Sama coś o tym wiem 🤷‍♀ Od czego POWSTAJE? Jak z nim WALCZYĆ? Podjęłam próbę opisania tego niewdzięcznego tematu i już dziś możecie o tym przeczytać na moim blogu 👉 www.hpba.pl Korzystając z okazji, wrzucam info o treningach, które otworzą drugi tydzień naszego wyzwania ✊#30dnitrenujezlewa 8⃣ dzień to treningi z GUMAMI☝, ale spokojnie, wiem, że nie każdy je posiada, dla Was Kochani też mam plan treningowy. ▫️ Każdego, kto jeszcze nie zdecydował się dołączyć do nas zachęcam, aby to zrobił, bo nasz wspaniały #healthyteam wspiera na każdym etapie wyzwania🤝 Motywacji starczy nam na dłuuuuugo a nawet jeszcze dłużej 🙈🤪 ✅ Panie - program: Summer Shape, trening Whole Body CARDIO (WYBIERZ POZIOM DLA SIEBIE) jeśli. Nie masz rollerów do stretchingu, skorzystaj z innego programu np. Fit Body Stretching ✅ Panowie - program: Best Body for Man, trening Challenge (z hantlami) ✅ Bez GUM - program: TX5, trening Cardio oraz Challenge ▫️ Niezmiennie za każdego trzymam kciuki i do zobaczenia na wspólnym treningu✊🥰❤ ______________________ #annalewandowska #30dnitrenujezlewa #cellulite #cellulit #trenujęzlewą #dietandtrainingbyann @diet_training_by_ann #motivationbyann

Post udostępniony przez Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba)

Gdzie Ty masz ten cellulit? 🙈 piękna Ty ❤️❤️ – napisała jedna z fanek.

Ania odpowiedziała:

Lewa też człowiek, jasne, że mam i że walczę jak każda z nas.

Internautki dziękują jej za ten post – pokazała, że nawet szczupłe osoby mogą mieć ten problem.

Nareszcie ktoś o tym mówi.. Tak szczupli ludzie też mogą mieć cellulit.

Zmotywowała Was do walki z nim?

ZOBACZ TAKŻE:

Ale OPALENIZNA! Anna Lewandowska promienieje na wakacjach w Grecji

Anna Lewandowska pokazała się w NOWEJ fryzurze: Pięknie Ci w tych włosach – piszą internauci

Robert Lewandowski ujawnia szczegóły porodu Anny Lewandowskiej: Widziałem ten ból, najgorsza była moja niemoc

Sonda

poll-violet

Czy macie problem z CELLULITEM?

1

Tak! Ciągle z nim walczę...

2

Mam cellulit, ale nie przeszkadza mi on. Takie uroki bycia kobietą!

3

Nie mam tego problemu - jestem szczęściarą!