Anna Lewandowska w rozmowie z Jackiem Schmidtem opowiada na łamach Twojego Stylu o swoim życiu, związku, relacjach, pasjach i… pieniądzach.

Tak, w rozmowie pojawia się temat majątku, jakiego dorobili się Lewandowscy. Trenerka podkreśla, że ten temat jest szczególnie trudny, ale nie powinien wywoływać niezdrowych emocji:

Myślę, że tam, gdzie jest szacunek dla ludzi i ich pracy, nie ma potrzeby zajmowania się cudzymi pieniędzmi – zaznacza żona Roberta Lewandowskiego, jednego z najlepiej zarabiających piłkarzy świata.

Anna Lewandowska o KŁÓTNIACH z Robertem: Męczymy się, gdy…

Zresztą sama Anna nie pozostaje z tylu. Od kilku lat pilnie pracuje na swój sukces – również finansowy. Dziś, kiedy stać ją chyba na wszystko, o czym mogłaby tylko pomarzyć, Anna Lewandowska z sentymentem wspomina czasy, gdy razem z Robertem nie mieli dużo pieniędzy:

Anna Lewandowska w Twoim Stylu o pieniądzach i pierwszej markowej torebce

Trenerka wspomina na przykład, jak jeszcze przed wyjazdem do Niemiec, w których Robert zaczął zarabiać spore pieniądze, miała „babskie” marzenie:

Kiedy byliśmy jeszcze w Poznaniu, miałam babskie marzenie: „Robert, jak ja bym chciała mieć taką markową torebkę”. Ale od razu powiedziałam: „Kupimy za jakiś czas”. Potem, już w Monachium, koleżanki miały po kilka torebek, pytały, dlaczego ja nie mam, przecież zarabiam. Wyjaśniłam, że mamy umowę z mężem.

Ale gdy ją w końcu miałam, jeszcze długo, gdy szłam na spotkania, zostawiałam torbę w aucie. Robert nie mógł zrozumieć: „Dlaczego to robisz, przecież na nią zarobiłaś?” – wspomina Lewandowska.

Anna Lewandowska chciała zostać mamą wcześniej – nie mogła przez tajemniczą chorobę

Trenerka podkreśla, że dziś, gdy może sobie pozwolić na dowolną torebkę, wciąż zwraca uwagę na ceny:

Oczywiście, zawsze patrzę na cenę, nawet w sieciówkach – mówi trenerka.

Cały wywiad z Anną Lewandowską przeczytacie w Twoim Stylu.

Warszawa, 10.09.2013, Anna Lewandowska na pokazie kolekcji wiosna/lato 2014 La Mania, Forum

Forum

Robert Lewandowski z Anną, Fot. Forum, Studio69

06. 10.20.2012 MISTRZOSTWA SWIATA W KARATE TRADYCYJNYM
Anna Stachurska – wtedy jeszcze narzeczona Roberta Lewandwowskiego
Fot. Forum

Fot. Forum