Anna Maria Sieklucka nie była do tej pory zbyt dobrze znana. Od wczoraj wszystko się zmieniło – jak tylko okazało się, że to właśnie Anna Maria zagra główną bohaterkę w filmie na podstawie książki Blanki Lipińskiej, 365 dni, zainteresowanie aktorką skoczyło gwałtownie.

Kim jest Anna Maria Sieklucka, która zagra Laurę w filmie Blanki Lipińskiej?

W ciągu jednej doby konto Anny na Instagramie zaczęło obserwować ponad 20 tysięcy nowych osób. Z 2 tysięcy zrobiło się 25 tysięcy followersów. Do 7 lutego, gdy odbędzie się premiera filmu, na pewno dojdzie ich jeszcze sporo!

Sieklucka jest pewną niespodzianką – Blanka Lipińska do ostatniej chwili trzymała jej nazwisko w tajemnicy. Wielu osobom nowa twarz jeszcze z niczym się nie kojarzy. Aktorka zagrała co prawda w jednym z popularnych seriali, ale na co dzień można ją spotkać głównie w teatrze – nic więc dziwnego, że szersza publiczność jej nie zna.

Znamy OBSADĘ filmu Blanki Lipińskiej- zagrają w nim ZNANE polskie nazwiska!

Dziś Sieklucka jest brunetką, ale jeszcze niedawno uwodziła na swoim Instagramie jako zmysłowa blondynka. Znaleźliśmy na profilu filmowej Laury piękne zdjęcia – czy tylko nam wydaje się, że Anna Maria jest stworzona do blond włosów?

 

scena z: Anna Maria Sieklucka, Michele Morrone, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

scena z: Anna Maria Sieklucka, SK:, , fot. Podlewski/AKPA