Anna Maria Sieklucka (27 l.), podobnie jak reszta jej kolegów po fachu, ma przerwę w pracy. Aktorka spędza czas kwarantanny udzielając wywiadów za pośrednictwem netu, ale bardzo dba o swoją prywatność.

Sieklucka, która zdobyła popularność dzięki roli w filmie Blanki Lipińskiej, nie zdradza szczegółów na temat swego życia. Tylko raz na Instagramie gwiazdy pojawiło się jej zdjęcie z partnerem – pisaliśmy o nim tutaj.

Nic więc dziwnego, że nawet podczas odosobnienia aktorka nie robi live’ów z domu, nie organizuje domówek via Instagram ani nie relacjonuje swoich śniadań, kolacji, tudzież podwieczorków.

Na darmo szukać na Instagramie Anny Marii fotek z domowych trenigów, czy zdjęć z domowego spa. Sieklucka jest oszczędna w dzieleniu się swoim życiem.

Ostatnio na konto gwiazdy spłynęło kilka nowych zdjęć pochodzących z pięknej, wiosennej sesji zdjęciowej. Autorką fotografii jest Agata Murawska.

Na zdjęciach Sieklucka pozuje w świeżej, odmładzającej ją i dodającej uroku fryzurze. Aktorka lekko zakręciła boba, ma też nowy kolor włosów. Wygląda pięknie, powinna częściej prezentować się w takiej fryzurze.

Fanki Anny Marii chwalą też lekki, świetlisty makijaż gwiazdy. Wykonała go Alicja Odzioba, wizażystka z Lublina. Na swoim profilu pokazała dokładnie, jak umalowała Annę Marię:

Ama ma tak bajeczną skórę ❤ że dużo nie trzeba na nią nakładać, jednak na potrzeby sesji chciałam, żeby była jeszcze bardziej idealna 🥰 Bardzo mi miło, że makijaż Wam się podoba.
Dlatego tym bardziej Was zaskoczę bo większość kosmetyków jest łatwo dostępna i Wam znana…💄 – pisze wizażystka.

Spóbujecie zrobić makijaż a la Anna Maria?

scena z: Anna Maria Sieklucka, SK:, , fot. Baranowski/AKPA

scena z: Anna Maria Sieklucka, SK:, , fot. Baranowski/AKPA

scena z: Anna Maria Sieklucka, SK:, , fot. Podlewski/AKPA