Jeżeli prześledzimy karierę i życie prywatne nowe ambasadorki bieliźniarskiej marki Etam, przestanie nas dziwić, że to właśnie z nią postanowiono nawiązać współpracę. Bo Anna Markowska nie jest kolejną modelką, która ma do zaoferowania jedynie piękną twarz i fotogeniczną figurę. To również niezwykle dzielna, wrażliwa osoba, która aktywnie angażuje się w kobiece sprawy.

Anna Markowska w sesji dla Etam

Anna ma na koncie spore sukcesy w modelingu, m.in. finał „Top Model”. W latach 2019 i 2020 prezentowała też kolekcję marki Etam w ramach Etam Live Show podczas Paryskiego Tygodnia Mody. Uprawia sport, pociągają ją zwłaszcza ekstremalne dziedziny, kocha też podróże. Nikt by nie przypuszczał, że modelka ma za sobą walkę z nowotworem złośliwym, którą na szczęście udało jej się wygrać.

anna markowska

Do sesji zdjęciowej, w której wzięła udział Anna Markowska, zaangażowano też modeki Cindy Bruna, Mélodie Vaxélaire i Andreeę Diaconu odbyła się w Paryżu. Modelki prezentujące koronkowe halki i piżamy uszyte ze 100-procentowego naturalnego jedwabiu uchwycił w swoim obiektywie znany francuski fotograf Nathaniel Goldberg. W swoim portfolio ma on współpracę m.in. z Kate Moss i Lady Gagą. Fotograf całkowicie zrezygnował z retuszu zdjęć, co pozwoliło mu na uchwycenie naturalnego piękna modelek.

Nowa walentynkowa kolekcja Etam już jest dostępna w sprzedaży. Wygląda przepięknie!

etam

etam

etam

anna markowska

 

Artykuł sponsorowany