W porannym programie Dzień Dobry TVN nie mogło dziś zabraknąć andrzejkowych akcentów. W studio gościły dwie panny – panna Anna Mucha oraz panna Joanna Jabłczyńska, które wróżyły sobie z wosku lanego na wodę.

Pomocną dłonią w interpretacji wróżb służyła Aida, która tak odczytywała przepowiednie, że właściwie trudno było wyciągnąć jakiekolwiek wnioski.

Anna Mucha powiedziała, że w jednej z wróżb wyczytała słowa „potencja\” i \”rozmach\”.

– Interpretuję to w sensie zawodowym – uściśliła aktorka. Co do miłości, powiedziała tylko, że pewnego razu ktoś przepowiedział jej, że we wrześniu spotka ważnego mężczyznę, ten ktoś nie sprecyzował jednak, o jaki rok chodzi. Wróżka Aida dopatrzyła się co prawda w wosku Muchy kształtu serca, ale sama zainteresowana nie drążyła tematu.

Wróżby wróżbami, ale jedno jest pewne – Anna Mucha na swoim blogu zapowiedziała wczoraj, że nie wyjdzie z Jak Oni Śpiewają, dopóki nie zaśpiewa piosenki Oczy czarne Violety Villas. Przypomnijmy, że aktorka jest typowana do opuszczenia programu właśnie dziś wieczorem. Czy pokona Tomasza Stockingera? Raczej nie ma wątpliwości…