Anna Mucha przez lata była w związku z Kubą Wojewódzkim i Marcelem Sorą, z którym doczekała się dwójki dzieci: StefanięTeodora. Obecnie jest w szczęśliwym związku z Jakubem Wonsem – syn słynnego aktora Grzegorza Wonsa.

Anna Mucha WŚCIEKŁA się na tabloid: „ROZNIOSĘ was!”

Anna Mucha żartuje na Instagramie

Anna Mucha po wielu doświadczeniach ten ostatni związek wyjątkowo strzeże. Przez długi czas nawet ukrywała to, w kim jest zakochana.

Anna Mucha dostała zakaz wjazdu do USA!

Teraz na profilu instagramowym aktorki pojawiło się zdjęciem z Jakubem Wonsem, co raczej niezwykle rzadko się dzieje. Widzimy, jak para pozuje w objęciach, patrząc sobie przy tym głęboko w oczy. Pod postem obwieściła, że zostali małżeństwem!

Tak! Tak to się musiało skończyć! Jesteśmy małżeństwem! I to już z niezłym stażem – ogłosiła.

Pod postem posypały się gratulacje od fanów, a nawet kolegów i koleżanek. Jednak jak się okazuje, post ma związek ze spektaklem „O mało co!”, w którym właśnie zagrają jako małżeństwo.

Anna Mucha ROZGRZAŁA fanów swoim zdjęciem w kostiumie kąpielowym!

Co najlepsze post wcześniej był znacznie dłuższy, w którym informowała, że Jakub Wons dołącza do obsady „O mało co…!”.

Prawdę mówiąc, już nawet lekko sobą znudzonym… Na tyle znudzonym, żeby mój mąż… No cóż… To już musicie zobaczyć w teatrach w całej Polsce! Od września Kuba Wons dołącza do obsady spektaklu „O MAŁO CO”! To musiało się tak skończyć! – poinformowała.

Natomiast teraz widzimy tylko pierwsze zdanie o małżeństwie. Wygląda na to, że aktorce spodobały się płynące gratulacje.

scena z: Anna Mucha, Jakub Wons, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

scena z: Grzegorz Wons, Jakub Wons, Anna Mucha, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

fot. Instagram: taannamucha